Sestdiena, 01. Oktobris, 2022. Lāsma, Zanda, Zandis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada pašvaldība


Bauskas novada pašvaldība  - draudzīga velosipēdistam!2016.09.23 Komentāri (0) Bauskas novada pašvaldība - draudzīga velosipēdistam!

22.septembrī Bauskas novada pašvaldības izpilddirektors Jānis Kalinka, Attīstības un plānošanas nodaļas veselības veicināšanas speciāliste Baiba Suharevska un Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Šomina devās uz konkursa „Draudzīgs velosipēdistam” noslēguma ceremoniju, kurā Bauskas novada pašvaldība kategorijā „Velosipēdistiem draudzīgas infrastruktūras izveide” saņēma apbalvojumu par ieguldījumu velokultūras veicināšanā. Šogad pašvaldībai balva piešķirta par trīs kilometrus garā veloceliņa izbūvi uz Rītausmu ciemu. Šis ir jau otrais gads, kopš Bauskas novada pašvaldība piedalās konkursā un otrais gads, kad tiek saņemts apbalvojums. Pagājušajā gadā šajā pašā kategorijā pašvaldība starp laureātiem nokļuva pateicoties velonovietņu izveidei. 

Konkursu Draudzīgs velosipēdistam” organizē kustība „Gudrie pilsētnieki” sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) un Latvijas Riteņbraucēju apvienību. Konkursam tiek aicināti pieteikties uzņēmumi, organizācijas, pašvaldības un ēku apsaimniekotāji, kuri izveidojuši veloceliņus, uzstādījuši velonovietnes, veicinājuši velotūrismu, organizējuši velopasākumus un citādi centušies iedzīvināt velobraukšanas kultūru Latvijā. Pretendentu iesniegto darbu vērtēšana un apbalvošana notika divās kategorijās. Kategorijā „Velosipēdistiem draudzīgas infrastruktūras izveidi” ar kvalitātes zīmi Draudzīgs velosipēdistam tika apbalvotas drošas velonovietnes, velosipēdu uzglabāšanas telpas un velosatiksmes būves. Savukārt kategorijā Velosatiksmi un velokultūru veicinoša organizācija tika godinātas pašvaldības, uzņēmumi un iestādes par velotūrisma veicināšanu, velopasākumu organizēšanu, velosipēda kā dienesta transporta un kravas velosipēdu izmantošanu. 

 

Ieva Šomina
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas