Otrdiena, 07. Februāris, 2023. Nelda, Ričards, Rihards, Rišards

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada pašvaldība atbalsta Ēnu dienas aktivitātes


Bauskas novada pašvaldība atbalsta Ēnu dienas aktivitātes2016.02.10 Komentāri (0) Bauskas novada pašvaldība atbalsta Ēnu dienas aktivitātes

Šodien visā Latvijā notiek „Ēnu dienas” aktivitātes. Bauskas novada pašvaldība tradicionāli jau vairākus gadus piedalās šajā  karjeras izglītības programmā 1.-12. klašu skolēniem.
Šogad pašvaldībā ēnotāji pieteikušies Būvvaldes arhitektam un Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītājam un sabiedrisko attiecību speciālistam. Kopumā Bauskas novada administrācijā Ēnu dienā ir sešas ēnas.

Ēnu dienas laikā skolēni  iepazīstas ar viņu izvēlētās specialitātes nozares prasībām, kas palīdzēs jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum.

Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas speciālista ēna Antra Smane pēc kopīgi aizvadītām aktivitātēm atzina: „Es šogad pirmo reizi piedalījos ēnu dienā. Es domāju, ka nākošgad es atkal ēnošu kādu no Bauskas pilsētas domes darbiniekiem, jo šī diena bija ļoti aizraujoša un interesanta. Es šogad izvēlējos ēnot sabiedrisko attiecību speciālistu, jo es vēlos kļūt par sabiedrisko attiecību  speciālisti." 

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas