Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus un uzņēmējus piedalīties aptaujā


Bauskas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus un uzņēmējus piedalīties aptaujā2021.04.20 Komentāri (0) Bauskas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus un uzņēmējus piedalīties aptaujā

Bauskas novada pašvaldībai ir svarīgi nodrošināt sabiedrības līdzdalību novada attīstības procesos un uzklausīt iedzīvotāju viedokli, tādēļ ikviens aicināts līdzdarboties Bauskas novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un Attīstības programmas izstrādē.

Iedzīvotāji un uzņēmēji aicināti līdz š.g. 20. maijam aizpildīt elektronisku aptaujas anketu, sniedzot savu vērtējumu par dzīvi novadā, pakalpojumu pieejamību un kvalitāti, pašvaldības darbu un novada attīstības iespējām.

Aptaujas anketas iespējams aizpildīt rakstveidā (izdrukājot) vai elektroniski.

  • Aptaujas anketa iedzīvotājiem PDF  |  Aptaujas anketa uzņēmējiem  PDF
  • Aptaujas veidlapu iespējams saņemt un aizpildīt Bauskas novada domē, Uzvaras ielā 1, Bauskā, 1.stāvā.

  • Elektroniski anketu iespējams aizpildīt šeit (spied uz tās anketas attēla, kuru vēlies aizpildīt).

      

Atbilstoši Bauskas novada domes 2020.gada 29.oktobrī pieņemtajam lēmumam „Par jaunizveidojamā Bauskas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un Bauskas novada attīstības programmas 2021.-2027.gadam izstrādes uzsākšanu un darba uzdevumu apstiprināšanu”, ir uzsākta Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un Attīstības programmas izstrāde. 

Attīstības programmas izstrādātāji ir SIA „Baltkosults”, kuru uzdevums ir novērtēt jaunveidojamā Bauskas novada pašvaldības rīcībā esošos resursus, piedāvāt skaidru redzējumu un risinājumus to efektīvākai izmantošanai, sekmēt rīcību un investīciju mērķtiecīgu plānošanu, nodrošināt integrētu pieeju problēmjautājumu risināšanā, kā arī veicināt plānošanas dokumentu sasaisti ar pašvaldības budžeta plānošanu.

Izstrādes procesā tiek organizētas vairākas tematisko darba grupu sanāksmes, iesaistot pašvaldības administrācijas, kultūras, mākslas, izglītības, sporta, sociālo pakalpojumu, veselības nozares, aģentūru, uzņēmumu pārstāvjus, nevalstiskās organizācijas, kā arī citus interesentus.

Vairāk informācijas par tematiskajām darba grupām lasi ŠEIT.

 

Bauskas novada pašvaldības informācija


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas