Piektdiena, 21. Janvāris, 2022. Agne, Agnese, Agnija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novadā norisināsies «Mājas kafejnīcu dienas»


Bauskas novadā norisināsies «Mājas kafejnīcu dienas»2021.07.21 Komentāri (0) Bauskas novadā norisināsies «Mājas kafejnīcu dienas»

„Mājas kafejnīcu dienās" novadi, pagasti, pilsētas un ciemi aicina apmeklētājus izbaudīt vietējo kulināro piedāvājumu, iepazīstot arī to tradīcijas un kultūru. Šajās dienās savas durvis ikvienam apmeklētājam ver gan esoši ēdināšanas uzņēmumi - kafejnīcas, restorāni, krodziņi, viesu mājas, gan saimniecības un vietējie iedzīvotāji, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanu vai viesu uzņemšanu, bet šajā dienā pārvēršas par kafejnīcām - atver savas mājas un sētas, lai cienātu viesus ar sava novada vai ģimenes īpašajiem ēdieniem. 

„Mājas kafejnīcu dienu" ietvaros notiek arī dažādas kultūras programmas: rokdarbi, spēles, mūzikas instrumentu spēlēšana, nelieli koncerti, danči, priekšnesumi u.c. Sīkāka informācija par pasākumu: ŠEIT.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauskas novada piedāvājums ar tēmu "Kaucmindes un Zemgales tradīcijas" būs pieejams 23.-24.jūlijā piecās vietās:

  • viesu namā "Baltā māja";
  • saimniecībā "Vaidelotes";
  • atpūtas kompleksā "Rožmalas";
  • viesu namā "Upescelmiņi";
  • viesu namā "Satekas". 


Informācija par Bauskas apkārtnes objektu piedāvājumu: ŠEIT

Ceļotāju ievērībai vairāk informācija: www.majaskafejnicas.lv.

Plānojot maršrutu, obligāti piesakiet savu apmeklējumu! Kontaktinformāciju atradīsiet sadaļās "Mājas kafejnīcas" vai "Karte", atverot konkrēto piedāvājumu.


Pievērsiet uzmanību dalībnieku piedāvājuma datumam un laikam!


Ievērojiet visus valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un esiet atbildīgi pret sevi, saimniekiem un citiem apmeklētājiem! Aktuālajai informācijai par epidemioloģisko situāciju seko līdzi www.spkc.gov.lv un covid19.gov.lv.
Epidemioloģiskās situācijas dēļ iespējamas piedāvājumu izmaiņas, kuras varēs atrast sadaļās "Mājas kafejnīcas" vai "Karte", atverot konkrēto piedāvājumu, vai sazinoties ar dalībniekiem.


Daļā no "Mājas kafejnīcām" norēķini būs iespējami tikai skaidrā naudā!

Vēlam visiem pasākuma apmeklētājiem aizraujošus garšas piedzīvojumus!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas