Otrdiena, 21. Marts, 2023. Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novadā norisināsies komandu viktorīna „Zini vai mini”


Bauskas novadā norisināsies komandu viktorīna „Zini vai mini”2020.07.01 Komentāri (0) Bauskas novadā norisināsies komandu viktorīna „Zini vai mini”

Sestdien, 18. jūlijā, plkst. 15.00 Īslīces pagasta pārvalde sadarbība ar jauniešu biedrību „Laiks Jauniešiem” un atbalstītājiem Īslīces Kultūras namā organizēs komandu viktorīnu „Zini vai mini”. Pasākums norisināsies vairākās kārtās, katrai kārtai piešķirot savu tēmu. Daļu no jautājumiem uzdos Latvijā pazīstamas personības. Veiksmīgākajām komandām pasākuma atbalstītāji ir sarūpējuši dažādas balvas, bet par našķiem visiem dalībniekiem parūpēsies pasākuma organizatori.

Dalībnieku skaits komandā - 3 līdz 6 personas. Reģistrācija viktorīnai tiek organizēta elektroniski mājaslapā – www.laiksjauniesiem.lv, sadaļā „Viktorīna”, lai korekti spētu sagatavot iekārtojumu zālē. Pēc reģistrācijas anketas aizpildīšanas 24 stundu laikā ar Jums sazināsies Īslīces pagasta jaunatnes darbinieks, lai paskaidrotu tālākās formalitātes un atbildētu uz neskaidrajiem jautājumiem. Dalības maksa neskatoties uz cilvēku skaitu vienai komandai ir noteikta 10 (desmit) eiro.

Viktorīnas starplaikos plānota Latvijā pazīstamās mūziķes Sabīnes Berezinas uzstāšanās, kuru papildinās vokālās studijas „Aprīļa pilieni” bērnu un jauniešu priekšnesumi. Organizatori parūpējušies par to, lai pasākuma plānotais laiks ~4h tiktu pavadītas pilnvērtīgi, un dalību pasākumā nenožēlotu neviens dalībnieks.

Informējam, ka katrs komandas dalībnieks pilnībā atbild par savu rīcību pasākuma laikā, ja kādam no komandas dalībniekiem pirms pasākuma ir konstatētas veselības problēmas aicinām būt atbildīgiem un ievērot sociālo distancēšanos – palikt mājās.

Pasākuma laikā var tikt veikta foto un video fiksācija un materiāli var tikt izmantoti sociālajās vietnēs un citās publikācijās pasākuma ietvaros.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Biedrības „Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētāju un Īslīces pagasta pārvaldes jaunatnes darbinieku – Gintu Jankovski, zvanot +371 28646934 vai epastā: gints.jankovskis@laiksjauniesiem.lv.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas