Piektdiena, 20. Maijs, 2022. Salvis, Selva, Venta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novadā no 1.aprīļa līdz 16.maijam Lielupes, Mūsas un Mēmeles upes posmos tiek organizēta licencēta makšķerēšana


Bauskas novadā no 1.aprīļa līdz 16.maijam Lielupes, Mūsas un Mēmeles upes posmos tiek organizēta licencēta makšķerēšana2020.04.01 Komentāri (0) Bauskas novadā no 1.aprīļa līdz 16.maijam Lielupes, Mūsas un Mēmeles upes posmos tiek organizēta licencēta makšķerēšana

Licencētā makšķerēšana tiek organizēta ar nolūku uzlabot zivju krājumu aizsardzību un racionālu izmantošanu, kā arī līdzekļu iegūšanai zivju krājumu papildināšanai un makšķerēšanas, kā aktīva un veselīga dzīvesveida, attīstībai.

Lai regulētu makšķerēšanas slodzi uz zivju resursiem un izlīdzinātu rekreatīvo slodzi vienmērīgāk, visā licencētās makšķerēšanas teritorijā tiek noteiktas divas makšķerēšanas zonas- „A zona” un „B zona”. Ik gadu makšķerniekiem ir iespējas iegādāties limitētu skaitu licenču, atkarībā no izvēlētās makšķerēšanas zonas un ilguma- vienreizējā/dienas vai sezonas licence.

Licencēto makšķerēšanu Bauskas novadā organizē Bauskas mednieku un makšķerēšanas biedrība (BMMB). Licences iespējams iegādāties Bauskā, Uzvaras ielā 24 (trešdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās no plkst. 6.00 līdz 9.00). Tālrunis uzziņām: 29189821.

Valstī noteiktās ārkārtējās situācijas laikā BMMB izpilddirektors Māris Vaitekūns aicina makšķerniekus pie upes ievērot divu metru savstarpēju distanci un visus epidemioloģiskās drošības pasākumus.

 

Inga Pinne
sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas