Sestdiena, 19. Jūnijs, 2021. Nils, Viktors

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novadā mazaizsargātām personām sāk dalīt sejas maskas


Bauskas novadā mazaizsargātām personām sāk dalīt sejas maskas2020.11.20 Komentāri (0) Bauskas novadā mazaizsargātām personām sāk dalīt sejas maskas

Ņemot vērā Covid-19 izplatību un nepieciešamību sabiedriskās vietās obligāti valkāt mutes un deguna aizsegu, Bauskas novadā tiek izdalīti individuālie aizsarglīdzekļi – higiēniskās sejas maskas, kuras paredzētas mazaizsargātām personām.

No šodienas, 20.novembra, higiēnisko sejas masku izdale sākusies Bauskas novadā. Kopumā pašvaldība saņēmusi 655 maksas, kuras tiks izdalītas cilvēkiem ar trūcīgas personas vai maznodrošinātas personas statusu, kā arī personām, kuras saņem aprūpes mājās un dienas aprūpes centra pakalpojumus.

Bauskā 20.novembrī maskas var saņemt higiēnas centrā, Rūpniecības ielā 7 no plkst. 9.00 līdz 16.00. Citās dienās – iestādes darbalaikā. Novada pagastu pārvaldēs maskas var saņemt iestādes darbalaikā (pirms tam lūgums sazināties ar pagasta pārvaldes sociālo darbinieku). Daļai mazaizsargātām personām, kurām ir apgrūtināta nokļūšana pagastu pārvaldēs, pagastu sociālie darbinieki maksas nogādā paši. Pašlaik cilvēki saņems vienu maksu, decembrī – otru.

Atkārtoti lietojamās higiēniskās sejas maskas lietošanas instrukcija: ŠEIT

 

Pagasta pārvaldes sociālo darbinieku kontaktinformācija:

Brunavas pagasts:
Sarmīte Ļekūne, tālr. 27737367.

Ceraukstes pagasts:
Inese Kalniņa, tālr. 63900811 vai 27843112.

Codes pagasts un Dāviņu pagasts:
Janīna Millere, tālr. 23075405.

Gailīšu pagasts un Īslīces pagasts: 
Ināra Kričalo, tālr. 63925017 vai 27737366.

Mežotnes pagasts un Vecsaules pagasts:
Daina Jurēvica, tālr. 28319500.

 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests apkopojis 36 sadarbības teritoriju civilās aizsardzības komisiju (CAK) apgādes koordinatoru iesniegto informāciju un Labklājības ministrijas ziņas par pašvaldībām nepieciešamo higiēnisko sejas masku skaitu. Pieprasījums par vairāk nekā 114 000 higiēnisko sejas masku izsniegšanu ir  nosūtīts Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centram (VAMOIC), kas organizē higiēnisko sejas masku izsniegšanu CAK nozīmētiem apgādes koordinatoriem, kas tālāk to nodos attiecīgajām pašvaldībām izdalīšanai mazaizsargātām personām, kurām saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajiem kritērijiem un kārtību piešķirts trūcīgas personas vai maznodrošinātas personas statuss, kā arī personām, kuras ir tiesīgas saņemt naktspatversmes, patversmes vai aprūpes mājās pakalpojumus vai arī dienas aprūpes centra, dienas centra vai krīzes centra pakalpojumus.

 

Lai nodrošinātu koordinētu masku izdali, tā tiks veikta atbilstoši 2020.gada 9.jūnija Ministru kabineta noteikumiem Nr.380 “Noteikumi par prioritāro institūciju un vajadzību sarakstā iekļautajām institūcijām nepieciešamajiem epidemioloģiskās drošības nodrošināšanas resursiem”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artūrs Dulbe,
Sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas