Pirmdiena, 06. Decembris, 2021. Niklāvs, Nikolajs, Niks, Nikola

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada jauniešiem šis bijis notikumiem bagāts gads


Bauskas novada jauniešiem šis bijis notikumiem bagāts gads2018.12.06 Komentāri (0) Bauskas novada jauniešiem šis bijis notikumiem bagāts gads

Šis gads jauniešu jomā bijis piesātināts un dažādām aktivitātēm bagāts, gan visos pagastos, gan novadā kopumā. Jauniešu piedalījušies daudzveidīgās aktivitātēs, gan kā dalībnieki, gan kā organizatoriskais spēks. Guvuši iedvesmu, informāciju un prasmes, kuras vēlas ieguldīt, lai veidotu savu novada jauniešiem vēl saistošāku, lai paši šeit gribētu dzīvot un Bauskas novada jaunieši atgrieztos mājās arī pēc augstskolu pabeigšanas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lielisku pieredzi jaunieši ieguva 2018.gada Jauniešu forumā “Radu rītdienu šodien”, kur ar savas jomas lietpratējiem uz papīra realizēja idejas par to, kādu vēlas redzēt savu novadu, vidi ap sevi, darbojās praktiski, ieguva daudz pozitīvu emociju un jaunieši viens no otra daudz ko iemācījās. Tāpat, tika organizēti trīs pieredzes apmaiņas braucieni, dodoties uz Aizputes, Jelgavas novada un Iecavas jauniešu centriem/mājām, kur jauniešiem bija iespēja apskatīt un izbaudīt, kā darbs ar jaunatni notiek citviet Latvijā. Tika dota iespēja arī darboties praktiski, izprotot atvērtā tipa jauniešu centru/telpu būtību un nozīmi brīvā laikā pavadīšanas un neformālās izglītības ieguves nozīmē.

 

Pēdējais brauciens uz Iecavas jauniešu centru deva iespēju sadraudzēties ar saviem “kaimiņiem”, tur pavadītās stundas paskrēja nemanot. Bija lieliski! Jaunieši darbojās praktiski, klausījās interesantu informāciju, ko sniedza Iecavas jauniešu centra vadītāja Ilze un jaunatnes lietu speciāliste Sandra, tāpat jaunieši dalījās savā pieredzē.

 

2018.gada aktivitātes novadā tika organizētas projekta “Plānveida ilgtermiņa darba ar jaunatni īstenošana Bauskas novadā” ietvaros, kas finansēts no valsts budžeta līdzekļiem un, lai gan šis projekts beidzas, darbs ar jaunatni turpinās. Projekts bija lielisks atbalsts 2018.gadā darbā ar jaunatni, deva neaizvietojamu ieguldījumu jaunatnes darba attīstībā novadā. Svarīgākais – ceļš ir uzsākts- tagad jāturpina. Nākošā gada ietvaros tiks realizēts jauns jaunatnes projekts novadā, šoreiz attīstot mobilo darbu ar jaunatni. Tāpat, tiks organizētas citas aktivitātes un jauniešu iniciatīvu projekti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauskas novada jaunatnes lietu speciāliste,
Liene Rotberga


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas