Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada jaunieši viesojas Aizputē


Bauskas novada jaunieši viesojas Aizputē2018.08.27 Komentāri (0) Bauskas novada jaunieši viesojas Aizputē

“Brauciet pie mums vēl!” Ar šādiem vārdiem Aizputes “Ideju mājas” vadītāja pavadīja mājup Bauskas novada jauniešus, kuri piektdien, 24.augustā viesojās Aizputē, gūstot labo pieredzi un pozitīvas emocijas no jauniešu pieredzes apmaiņas brauciena. Dažādi iekārtotas telpas, mēbeles, iespējas un atmosfēra jauniešus uzrunāja izveidotās mājas apskatīšanas laikā. “Ideju mājas” vadītājas pieredzes stāsti papildināja jau acīmredzamo - patīkamo, kas valdīja ēkā, kura piesaista, dod iedvesmu, piedāvā nākt un darīt, tā spēja uzrunāt jauniešus radīt.

“Ideju māja” sastāv no vairākām telpām divos stāvos – virtuvītes, tējnīcas, mūzikas telpas, aktivitāšu telpas, tikšanās un konferenču telpas, brīvā laika zāles un ideju ģenerēšanas telpas, kurās jaunieši var izpausties un sev brīvajā laikā īstenot savas idejas, palīdzēt tās īstenot citiem vai vienkārši nedaudz atpūsties no ikdienas steigas. Vadītāja stāstīja, ka jaunieši šeit vēlas nākt, jo te viņus neviens nepārbauda par izdarīto vai neizdarīto, nespiež iet obligāti dziedāt vai zīmēt, bet šeit viņi var arī vienkārši atnākt, lai satiktu draugus, atpūstos no ikdienas, un, ja rodas iedvesma, izpausties un paveikt ko lietderīgu. Jaunieši paši atrod ko darīt, bet, protams, ja ir nepieciešams, vadītāja palīdz. No “Ideju mājas” jaunieši un jaunatnes darba organizatori, iznāca ar patīkamu motivāciju, iedvesmu un vēlmi darboties, radot, ko līdzīgu.

Pirms viesošanās “Ideju mājā” Bauskas novada jauniešiem bija iespēja apskatīt interesantus mākslas darbus Ģirta Brumsona mākslas parkā, kurā tika uzņemti dažādi foto, lai ikvienam no brauciena būtu arī skatāmas, paliekošas atmiņas. Mākslas darbi piesaistīja gan vecākus, gan jaunākus jauniešus, tie radīja parkā citādākas sajūtas, iepriecināja un uzlādēja turpmākajai dienai.

Bauskas novada jauniešu viesošanās Aizputē nevienu neatstāja vienaldzīgu. Brauciens deva jaunu pieredzi, zināšanas un skatījumu uz dažādām lietām, pienesot lielu devumu jauniešu attīstībai, palielinot vēlēšanos darboties.

Pieredzes brauciens rīkots projekta “Plānveida ilgtermiņa darba ar jaunatni īstenošana Bauskas novadā” ietvaros.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauskas novada administrācijas
jaunatnes lietu speciāliste
Liene Rotberga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas