Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada jaunieši iesaistās projekta „Mans novads


Bauskas novada jaunieši iesaistās projekta „Mans novads - mans atbalsts” īstenošanā2021.08.05 Komentāri (0) Bauskas novada jaunieši iesaistās projekta „Mans novads - mans atbalsts” īstenošanā

Projekts „Mans novads - mans atbalsts” Bauskas novadā notiek projektu konkursa „Atbalsts jauniešiem Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai” ietvaros . Tas ilgst no 2021.gada 1.jūlija līdz 30.novembrim. Projekta ietvaros tiek īstenotas jauniešiem interesējošas un pašizaugsmi veicinošas aktivitātes, kas mazina pandēmijas radīto seku ietekmi uz jauniešu emocionālos pašsajūtu .

Šobrīd 11 jaunieši iegūst zināšanas un saņems diplomus divos mācību centra „BUTS” Bauskas filiāles piedāvātajos kursos -„No idejas līdz uzņēmumam” un „Bērnu pakalpojumu sniegšana”.

16.jūlijā tika aizvadīta jauniešu organizēta atklātā diskusija „Fulminare”, bet visu projekta laiku notiek dažāda aktivitātes meistardarbnīcu cikla „Es, jaunietis- iepazīstu, mācos, mācu un apgūstu” ietvaros, kur tiek reālizetas sporta, radošās un meistarības iegūšanas nodarbības.

Nupat finišējušas karikatūras un mākslas nodarbības, bet vēl visu šo un nākošo nedēļu turpināsies radošās nodarbības Korfa dārzā „Jauniešu teltī”, kur aicināti līdzdarboties dažāda vecuma jaunieši- veidot sapņu ķērējus, rotas, gleznot un veikt citas aizraujošas aktivitātes.

Augusta beigās un septembrī jauniešiem būs iespēja apmeklēt apmaksātas psihologa konsultācijas, lai uzlabotu pašsajūtu un mazinātu psihoemocionālos riskus. Varēs doties arī informatīvās eksukursijās pie vietējiem uzņēmējiem „Iepazīstam uzņēmējus”:

  • 10. augustā uzņēmumā SIA „Gusto” notiks divas meistarklases;
  • 18. augustā varēs iepazīt ZS „Vaidelotes”  saimniecību un līdzdarboties praktiskās aktivitātēs.

Plānoti arī pieredzes apmaiņas braucieni pie citu novadu un pagastu jauniešiem.

Līdz 15. augustam notiks vairākas sporta aktivitātes:

  • 9. augustā plānots Velo pārgājiens jauniešiem,
  • 11. augustā Korfa dārzā pie „Jauniešu telts” – galda hokejs, dambrete un citas sportiskas galda spēles, kā arī akrobātiksu elementu iepazīšana.

Septembrī un oktobrī paredzētas ēst gatavošanas un fotogrāfēšanas meistarklases, kā arī tūrisma orientēšanās spēle Jauniešiem „Tūrists savā pilsētā”.

Projekts dod iespēju jauniešiem ar dažādām interesēm atrast sev interesējošo aktivitāti un darboties kopā ar pasniedzējiem un citiem jauniešiem . Projekts ilgs līdz oktobrim, tāpēc ikvienam jaunietim būs iespēja atrast sev tīkamu aktīvitāti.

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023.gadam ietvaros .

Visiem pasākumiem var sekot Facebook lapā– Bauskas jaunieši.

Liene Rotberga
Bauskas novada administrācijas
Jaunatnes lietu speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas