Piektdiena, 15. Novembris, 2019. Leopolds, Unda, Undīne
Sazinies ar mums 80003939

Bauskas novadā izveidotas vēlēšanu iecirkņu komisijas


Bauskas novadā izveidotas vēlēšanu iecirkņu komisijas2019.04.17 Komentāri (0) Bauskas novadā izveidotas vēlēšanu iecirkņu komisijas

Bauskas novada vēlēšanu komisija paziņo, ka, pamatojoties uz Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumu un Centrālās vēlēšanu komisijas Pašvaldību vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošanas instrukciju (apstiprināta ar 2013.gada 25.janvāra lēmumu Nr.4) un Bauskas novada vēlēšanu komisijas 2019.gada 10.aprīļa sēdes lēmumu (protokols Nr.1), Bauskas novadā izveidotas vēlēšanu iecirkņu komisijas:

 

 

 

 

 

341.iecirknis „Bauskas Valsts ģimnāzija”:

1. Diāna Indriksone, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Mārcis Lapsa, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretārs
3. Vivita Kuzmenko, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4. Dace Strazdiņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5. Iveta Liepa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6. Solvita Rūguma, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7.Evita Hiršfelde, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle

 

342.iecirknis „Bauskas Kultūras centrs”:

1. Guna Purene, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Līga Strazdiņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Ieva Skujeniece, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4.Tatjana Kalniņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5. Solvita Hiršfelde, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6. Irina Gutjare, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7. Līga Čakāne, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle

 

343.iecirknis „Bauskas 2.vidusskola”:

1. Signe Daračūne, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Ērika Kaupmane, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Agra Kilbloka, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4. Līga Kalniņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5. Jana Šēpere, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6. Žanete Brazauska, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7. Aija Fridrihsone, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle

 

345.iecirknis „Brunavas pagasta pārvalde”:

1. Sarmīte Ļekūne,  vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Agrita Ozola, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Ņina Sīle, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4. Rita Jirgena, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5. Raimonds Zagorskis, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
6. Helēna Pļevoka, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7. Iveta Milliņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle

 

346.iecirknis „Ceraukstes pagasta pārvalde”:

1. Inese Kalniņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Aija Stabule, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Andris Zomerovskis, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
4. Aigars Paļčevskis, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
5. Aigars Kalniņš, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
6. Agita Čekša, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7.Elita Krieviņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle

 

347.iecirknis „Codes pamatskola”:

1. Juta Gaiķe, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Solvita Kudlāne, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Aija Bukovska, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4. Gunta Sirmele, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5. Ludmila Macuka, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6. Inga Eglīte, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7. Sigita Cikota, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle

 

348.iecirknis „Kultūras centrs „Dāvis””:

1. Inese Viļuma, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Marina Saveļjeva, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Jānis Sapats, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
4. Gundars Sapats, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
5. Ina Nikolajeva, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle

 

349.iecirknis „Uzvaras vidusskola”:

1. Ilga Pētersone, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Līga Vīksna, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Dina Medne, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4. Iveta Rācināja, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5. Iveta Ozola, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6. Indulis Pētersons, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
7.Laila Jirgensone, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle

 

351.iecirknis „Īslīces Kultūras nams”:

1. Aigars Vērmanis, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētājs
2. Ināra Lukše, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Andra Matuļenko, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4. Ligita Adamoviča, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5. Marta Čipena, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6. Aiga Prauda, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7. Zane Skreija, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle

 

352.iecirknis „Daudzfunkcionālais centrs „Strēlnieki””:

1. Guntra Ludiņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Sigita Mašinska, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Maija Jakobi, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4. Nijole Koļesņika, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5. Ruta Trakima, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6. Zintis Zoliņš, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
7. Jānis Švecs, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis

 

358.iecirknis „Saietu nams”:

1. Laila Jurcika, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Ginta Ozola, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Daiga Čipena,  vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4. Dace Tirzmale, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5. Rasma Maldute, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6. Ivars Zanders, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
7. Sandis Noviks, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis.

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas