Pirmdiena, 11. Novembris, 2019. Nellija, Ojārs, Rainers
Sazinies ar mums 80003939

Bauskas novadā izveidotas vēlēšanu iecirkņu komisijas


2018.08.17 Komentāri (0) Bauskas novadā izveidotas vēlēšanu iecirkņu komisijas

Bauskas novada vēlēšanu komisija paziņo, ka, pamatojoties uz Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumu un Centrālās vēlēšanu komisijas Pašvaldību vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošanas instrukciju (apstiprināta ar 2013.gada 25.janvāra lēmumu Nr.4) un Bauskas novada vēlēšanu komisijas 2018.gada 17.augusta sēdes lēmumu (protokols Nr.2), Bauskas novadā izveidotas vēlēšanu iecirkņu komisijas:


341.iecirknis „Bauskas Valsts ģimnāzija”:
1. Diāna Indriksone, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Mārcis Lapsa, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretārs
3. Vivita Kuzmenko, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4. Dace Strazdiņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5. Iveta Liepa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6. Solvita Rūguma, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7. Evita Hiršfelde, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle


342.iecirknis „Bauskas Kultūras centrs”:
1. Guna Purene, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Līga Strazdiņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Ieva Skujeniece, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4. Tatjana Kalniņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5. Solvita Hiršfelde, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6. Irina Gutjare, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7. Lauma Zariņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle


343.iecirknis „Bauskas 2.vidusskola”:
1. Signe Daračūne, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Ērika Kaupmane, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Agra Kilbloka, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4. Inese Feldmane, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5. Līga Kalniņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6. Maija Strazdiņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7. Daiga Ribikauska, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle


345.iecirknis „Brunavas pagasta pārvalde”:
1. Sarmīte Ļekūne,  vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Agrita Ozola, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Ņina Sīle, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4. Rita Jirgena, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5. Raimonds Zagorskis, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
6. Helēna Pļevoka, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7. Iveta Milliņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle


346.iecirknis „Ceraukstes pagasta pārvalde”:
1. Inese Kalniņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Aija Stabule, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Andris Zomerovskis, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
4. Aigars Paļčevskis, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
5. Aigars Kalniņš, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
6. Agita Čekša, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7. Elita Krieviņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle


347.iecirknis „Codes pamatskola”:
1. Juta Gaiķe, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Solvita Kudlāne, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Aija Bukovska, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4. Gunta Sirmele, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5. Ludmila Macuka, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6. Inga Eglīte, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7. Sigita Cikota, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle


348.iecirknis „Kultūras centrs „Dāvis””:
1. Inese Viļuma, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Marina Saveļjeva, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Irēna Tjuševa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4. Daina Rone, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5. Jānis Sapats, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
6. Gundars Sapats, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
7. Ina Nikolajeva, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle


349.iecirknis „Uzvaras vidusskola”:
1. Ilga Pētersone, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Līga Vīksna, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Dina Medne, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4. Iveta Rācināja, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5. Iveta Ozola, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6. Indulis Pētersons, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
7. Aija Fridrihsone, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle


351.iecirknis „Īslīces Kultūras nams”:
1. Aigars Vērmanis, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētājs
2. Ināra Lukše, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Andra Matuļenko, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4. Ligita Adamoviča, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5. Ilze Munda, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6. Aiga Prauda, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7. Zane Skreija, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle


352.iecirknis „Daudzfunkcionālais centrs „Strēlnieki””:
1. Guntra Ludiņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Sigita Mašinska, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Maija Jakobi, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4. Nijole Koļesņika, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5. Ruta Trakima, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6. Zintis Zoliņš, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
7. Jānis Švecs, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis

358.iecirknis „Saietu nams”:
1. Laila Jurcika, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2. Ginta Ozola, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3. Daiga Čipena,  vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4. Dace Tirzmale, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5. Rasma Maldute, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6. Uldis Mucenieks, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
7. Sandis Noviks, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis.

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas