Piektdiena, 02. Decembris, 2022. Meta, Sniedze

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada Īslīcē pasta nodaļas darbību pielāgo reālajam pieprasījumam


Bauskas novada Īslīcē pasta nodaļas darbību pielāgo reālajam pieprasījumam2017.11.01 Komentāri (0) Bauskas novada Īslīcē pasta nodaļas darbību pielāgo reālajam pieprasījumam

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Bauskas novada Īslīces pagastā no 2017.gada 4.decembra tiek mainīts Īslīces pasta nodaļas darbības modelis, atrašanās vieta un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām.

Turpmāk Īslīces pagastā pasta pakalpojumi tiks nodrošināti divās iedzīvotājiem ērtās vietās: Bērzu pakalpojumu centrā Ernesta Kapkalna ielā 2, Bērzos, pirmdienās–ceturtdienās no plkst.12 līdz 13 un Ādžūnu bibliotēkā, Birztalās – 1, piektdienās no plkst.13 līdz 14. Iedzīvotāji jaunajās pasta pakalpojumu sniegšanas vietās saņems visus līdz šim pieejamos pasta pakalpojumus vai arī varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā.

Ņemot vērā niecīgo pasta pakalpojumu pieprasījumu Īslīces pasta nodaļā, kas rada Latvijas Pastam ikgadējos zaudējumus vairāk nekā 6600 eiro apmērā, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis, atrašanās vieta un darbalaiks, bet iedzīvotājiem arī turpmāk būs pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi.

Tāpat kā līdz šim, Īslīces pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pasta pakalpojumi, kurus nodrošina Latvijas Pasts: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde mazumtirdzniecībā.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā u.c.

Ar pastnieka starpniecību Īslīces pagasta iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni 27892759, 67608486 vai 67608488. Pārējos pastnieka pakalpojumus savā dzīvesvietā Īslīces pagasta iedzīvotāji var pieteikt, zvanot pa tālruni 25700098.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Īslīces pagasta pasta pakalpojumu sniegšanas vietās, iepriekš zvanot pa tālruni 639 22268 vai 25700216 un norādot datumu, kurā klients vēlas pasta sūtījumu saņemt. Savukārt, apmeklējot pasta centru Bauska Slimnīcas ielā 9a, Bauskā, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama katru darbdienu no plkst.8 līdz 18.30, novembrī–decembrī sestdienās no plkst.9 līdz 15, bet pārējās sestdienās – no plkst.8 līdz 13.

Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Par universālā pasta pakalpojuma saistībām, kas paredz, ka Latvijas Pastam katra novada teritoriālajā vienībā ir vismaz viena pasta pakalpojumu sniegšanas vieta.

Īslīces iedzīvotāji tiks informēti par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām pēc 4.decembra, no 3.novembra saņemot informatīvus paziņojumus savās pastkastītēs.

Sīkākai informācijai:
Gundega Vārpa | Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja
Tālr.: +371 67608505 | Mob.: +371 26628729
E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas