Ceturtdiena, 23. Marts, 2023. Mirdza, Žanete, Žanna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada domi vadīs Arnolds Jātnieks


Bauskas novada domi vadīs Arnolds Jātnieks2018.05.10 Komentāri (0) Bauskas novada domi vadīs Arnolds Jātnieks

2018. gada 10.maijā Bauskas novada domes deputāti ar 9 balsīm par nākamo domes vadītāju ievēlēja Arnoldu Jātnieku.

Par viņa kandidatūru balsoja Raitis Ābelnieks, Voldemārs Čačs, Jānis Dūmiņš, Artūrs Toms Plešs, Valdis Veips, Uldis Kolužs, Inita Nagņibeda, Mārīte Ķikure un Arnolds Jātnieks.
​„Paldies par uzticību. Es ceru, ka man izdosies tikt galā ar šiem pienākumiem, kas man ir jauna pieredze, bet man ir stipra izpilddirektoru komanda un viss būs kārtībā. Esmu saņēmis atļauju no savas ģimenes ieņemt šo amatu. Ceru, ka spēšu sastrādāties ar visiem novada domes deputātiem. Paldies!" klātesošos uzrunāja Arnolds Jātnieks.

Valdis Veips kā pirmo kandidātu domes priekšsēdētāja amatam izvirzīja Arnoldu Jātnieku, savukārt Juris Landorfs izvirzīja Aleksandru Novicki. Aleksandrs Novickis savu kandidatūru atsauca un priekšsēdētājas amatam izvirzīja Karīnas Andreikas kandidatūru. Aleksandrs Novickis uzsvēra, ka viņš ir par vienotu deputātu komandu, tādēļ izvirza tieši Andreikas kandidatūru, jo, viņaprāt, Karīna Andreika  spēs izveidot vienotu, nesašķeltu komandu. Raitis Ābelnieks izteicās, ka viņš vienmēr bijis par godīgu novada pārvaldību. Tāpat viņš norādīja uz paveiktajiem darbiem un uzteica novada administrācijas darbinieku darbu. „Novada priekšgalā ir jābūt godīgam cilvēkam un Arnolds Jātnieks tāds ir,” sacīja R.Ābelnieks. Artūrs Toms Plešs arī uzsvēra vienotas deputātu komandas izveides nepieciešamību un norādīja, ka savā balsojumā balsos par Arnoldu Jātnieku. Karīna Andreika uzsvēra, ka viņas pašmērķis noteikti nav būt priekšsēdētāja amatā, un lēmums par to, ka tiks mainītas opozīcijas kandidatūras, tika pieņemts tikai 10.maija rītā.

„Šis lēmums man nebija viegls. Un es ceru, ka mēs spēsim sastrādāties, lai visiem būtu labi,” sacīja Arnolds Jātnieks. „Lai kā beigtos šīs dienas domes sēde, es ceru, ka rezultātā komanda strādās savādāk, strādās labāk. Visi pie šī galda sēdošie cilvēki ir godājami cilvēki, arī abi kandidāti tādi ir,” rezumēja Juris Landorfs.  

„Es ļoti augsti vērtēju Čača kungu un viņa padarīto, bet izvērtējot visu situāciju, mēs tomēr pieņēmām lēmumu, ka Čača kunga pašreizējais amats  - priekšsēdētāja vietnieks – ir tas amats, kurā viņš jūtas kā zivs ūdenī un viņam arī turpmāk būtu jāturpina veikt novada domes priekšsēdētāja vietnieka amata pienākumi. Arnolds Jātnieks sevi ir pierādījis sevi kā izglītotu un progresīvu cilvēku, tāpēc uzskatu, ka viņš būtu atbilstošs priekšsēdētāja amatam,” pauda Uldis Kolužs.

Balsojumā ar 9 balsīm „par” Arnoldu Jātnieku un 8 „par”  Karīnu Andreiku, par jauno novada domes priekšsēdētāju tika ievēlēts Arnolds Jātnieks.

Kā jaunievēlētais priekšsēdētājs, viņš pārņēma sēdes vadību un tupināja ar otro darba kārtības jautājumu par priekšsēdētāja vietnieka Voldemāra Čača atbrīvošanu no amata. Ziņotājs šajā jautājumā bija deputāts Aleksandrs Novickis. Vairāki deputāti pauda atbalstu Voldemāram Čačam, uzteica viņa izdarīgumu, strādīgumu, atsaucību, godīgumu. Balsojumā ar 9 balsīm „pret" sagatavoto lēmumprojektu, 7 „par" un vienam deputātam atturoties, lēmums par Voldemāra Čača atcelšanu no amata tika noraidīts un viņš arī turpmāk turpinās pildīt Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieka amata pienākumus.

Ieva Šomina,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas