Ceturtdiena, 02. Februāris, 2023. Sonora, Spīdola

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada domes Sociālo un veselības lietu komitejā


2014.05.15 Komentāri (0) Bauskas novada domes Sociālo un veselības lietu komitejā


Bauskas novada domes Sociālo un veselības lietu komitejā šī gada 14.maijā tika skatīts un vienbalsīgi atbalstīts lēmuma projekts par trim bērnu nometnēm, kas tiks organizētas jūnijā un jūlijā. Divas nometnes plānots organizēt ar diennakts uzturēšanos Vecsaules pamatskolas struktūrvienībā „Jaunsaule”, bet vienu dienas nometni izvietot Bausjkas novada Sociālā dienesta telpās. Nometņu aktivitātēs varēs iesaistīties bērni no 7 līdz 13 gadiem.
Komitejas deputāti atbalstīja arī finansējuma piešķiršanu biedrībai „Ābulis” EUR 700 apmērā, lai sniegtu atbalstu ģimenēm, kurās aprūpē bērnu vai jaunieti ar invaliditāti. Biedrība „Ābulis” plāno vairākas aktivitātes ģimenēm, lai bērni un jaunieši šajās ģimenēs varētu iepazīt citu vidi, veidot aktīvu komunikāciju, attīstīt prasmes un iemaņas, kas nepieciešamas vidē ārpus ierastās mājas situācijas.
Tikpat lielu finansējumu EUR 700 no Bauskas novada pašvaldības līdzekļiem plānots piešķirt arī biedrībai „Bauskas Invalīdu biedrība”, lai nodrošinātu invalīdu integrāciju sabiedrībā. Biedrības iesniegtā projekta ietvaros paredzētas ekskursijas uz Valku un Valgu, Rīgu kā Eiropas kultūras galvaspilsētu un Ziemassvētku pasākums invalīdiem un viņu ģimenes locekļiem.
Komitejā tika skatīts Bauskas pilsētas Pensionāru biedrības „Brūklenājs” iesniegums par iespēju pensionāriem saņemt finansiālu atbalstu no pašvaldības, lai pilnībā vai daļēji kompensētu ceļa izdevumus vietējos sabiedriskā transporta maršrutos. Deputāti ar izpratni un ieinteresētību uzklausīja biedrības vadītājas argumentus. Deputāte Inita Nagņibeda aicināja šī jautājuma virzībā iekļaut arī lauku apdzīvoto vietu pensionāru vajadzības.
Deputātu konceptuālu atbalstu saņēma arī lēmumprojekts par biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” darbības atbalstu – realizējamo aktivitāšu daļēju finansēšanu EUR 700 apmērā.Aija Spriņķe, Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas