Ceturtdiena, 23. Marts, 2023. Mirdza, Žanete, Žanna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada domes priekšsēdētāja Arnolda Jātnieka Jaunā gada svētku uzruna


Bauskas novada domes priekšsēdētāja Arnolda Jātnieka Jaunā gada svētku uzruna2020.01.02 Komentāri (0) Bauskas novada domes priekšsēdētāja Arnolda Jātnieka Jaunā gada svētku uzruna

Bauskas novada, Latvijas darbīgākie ļaudis!

Man ir liels gods Jūs visus uzrunāt vēl šī gada nogalē. Cilvēkam ir raksturīgi noteikt atskaites punktus un gadumija tradicionāli ir viens no šādiem brīžiem, kad vērtējoši atskatāmies uz aizejošo gadu un ar cerībām raugāmies Jaunajā gadā.

Vēl viens gads ir pagājis, un ir bijis notikumiem bagāts. Esam daudz paveikuši– ekspluatācijā nodota Lidlauka iela, aktīvi rit Bauskas pils torņa rekonstrukcija, norit pils kreisā krasta nogāzes nostiprināšanas darbi, labiekārtota atpūtas vieta Dambja ielā, modernu veidolu ieguvusi bibliotēka Gailīšu pagasta Uzvaras ciemā, daudzviet novada pagastu teritorijās sakārtoti grants ceļi LAD projekta ietvaros, turpinās jaunās sporta halles būvniecība, uzsākti remontdarbi Bauskas Valsts ģimnāzijā un vērienīgu rekonstrukciju piedzīvos arī Mēmeles iela, kas pēc daudzu gadu dīkstāves atkal kļūs pieejama satiksmei.

Šajā gadā visi kopā esam priecājušies par mūsu skolēnu sasniegumiem mācībās un mazu un lielu sportistu panākumiem nacionālā un starptautiskā līmenī. Bauska godam nesusi festivālu pilsētas vārdu un aizvadījusi brīnišķīgus kultūras notikumus visa gada garumā. 410 gadi šogad atzīmēja mūsu mīļā un senā Bauskas pilsēta. Uz simtgades svētkiem savus absolventus pulcēja Bauskas Valsts ģimnāzija un Bauskas pilsētas pamatskola. Gada sākumā pirmā darba gada jubileju svinēja Bauskas peldbaseina kolektīvs. Jau vairāk kā gadu par drošību pilsētas un novada teritorijā rūpējas Bauskas novada pašvaldības policija.

Mēs redzam, ka Domes pieņemtie lēmumi ir bijuši pareizi un devuši pozitīvu rezultātu. Ikviens apzināmies, ka pareizie lēmumi ne vienmēr ir populāri un viegli, taču, ja tie balstīti zināšanās un izpratnē, tie nes augļus.

Nākamais gads solās būt nopietnu lēmumu pieņemšanas gads. Valdības uzņemtais kurss sola pārmaiņas, kuras ietekmēs gan pašvaldību kā publiskās pārvaldes institūciju, gan ikvienu no mums personīgi. Pārmaiņas pašas par sevi nav ne sliktas, ne labas, galvenais, kādu ietekmi tās atstās nākotnē un, jo spēcīgāka un vienotāka ir sabiedrība, jo pārmaiņas to ietekmē mazāk. Tādēļ es vēlos aicināt ikvienu no jums uz sadarbību. Runājiet ar pašvaldību, piedalieties lēmumu pieņemšanā, nāciet un uzdodiet jautājumus klātienē vai dariet to attālināti. Veidosim spēcīgu vietējo kopienu, kuras spēks balstīts viedokļu vienotībā un izpratnē par notiekošo. Ir svarīgi, lai katrs no mums spētu iztēloties, kādu vēlas redzēt savu novadu, kādam tam būtu jābūt! Drosmīgi paudiet savus ierosinājumus, priekšlikumus un vēlējumus!

Šovakar es vēlētos pateikt paldies ikvienam Bauskas novada iedzīvotājam, ikvienam darba darītājam. Mūsu novads ir tik liels, cik lieli ir mūsu iedzīvotāju darbi un tik liels, cik esam paši spējuši nest Bauskas vārdu pasaulē!

Būsim katrs saimnieks savā sētā, savā novadā un savā valstī. Ar lepnumu un prieku raudzīsimies viens uz otru un uz savu Bauskas novadu, ar lepnumu un prieku stāstīsim par to citiem.

Gadumijā sanākot kopā, šeit, vecpilsētas sirdī - rātslaukumā - tik kuplā pulkā, mēs apliecinām savu piederību Bauskai un Bauskas novadam. Turēsim stipru, cienīsim šo piederības un kopības sajūtu ikdienā. Darīsim labu, domāsim labu un ticēsim labajam.

Ir klāt gadumijas brīdis, vēlēsim viens otram laimi, izslaucīsim no prāta un sirds visus aizvainojumus, atbrīvosim vietu gaišām un labsirdīgām domām. Dzīvosim un ticēsim, ka mums viss izdosies! Piepildīsim savus sapņus un īstenosim mērķus par godu savam Bauskas novadam un valstij!
Lai katrā ģimenē Jaunajā gadā valda laime, miers, mīlestība un Saticība!

Laimīgu Jauno gadu!

Bauskas novada domes priekšsēdētājs
Arnolds Jātnieks

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas