Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada domes priekšēdētāja R.Ābelnieka apsveikums svešumā mītošajiem baušķeniekiem


Bauskas novada domes priekšēdētāja R.Ābelnieka apsveikums svešumā mītošajiem baušķeniekiem2015.12.23 Komentāri (3) Bauskas novada domes priekšēdētāja R.Ābelnieka apsveikums svešumā mītošajiem baušķeniekiem

Dārgie baušķenieki svešumā!

Pienācis gada nogales kluso pārdomu un jauno cerību laiks, kad svinam Ziemassvētkus un sagaidām gadu miju. Šis ir laiks, kad cenšamies vairāk laika veltīt saviem mīļajiem un domās pārcilāt aizejošajā gadā paveikto, kā arī apsveram savus nākotnes plānus.

No savas personiskās pieredzes es zinu, kā ir dzīvot un strādāt ārpus savas dzimtenes svešā zemē, zinu, ka saikne ar savu Tēvzemi ir kā silts saulesstariņš vēsā rītā un katra labā ziņa no savas dzimtās puses silda sirdi.

Mēs esam viena tauta gan šeit Latvijā, gan pasaules plašumos un kopā mēs varam daudz paveikt, lai mūsu tēvu zeme kļūtu skaistāka un labāka. Latvija ir kā miera osta satracinātajā pasaulē, un Bauskas novads ir daļa no mūsu Latvijas. Bauskas novadā ir daudz jauku vietu un labu lietu, bet vislielākā vērtība ir mūsu pašu iedzīvotāji, arī svešumā mītošie. Mēs, pašvaldības darbinieki, turpināsim strādāt pie latviskas un pievilcīgas dzīves vides veidošanas visiem novada iedzīvotājiem, arī jums un jūsu bērniem, kas mīt svešumā, lai vienmēr būtu patīkami atgriezties savā novadā, savās mājās. Kopējā darbā vienmēr lieti noderēs jūsu ārzemēs gūtā izglītība, pieredze un padoms.

Jaunajā gadā mēs, Bauskas novada vadība, vēlamies stiprināt saites ar visiem pasaules plašumos izkaisītiem baušķeniekiem, informēt jūs par dažādām norisēmmūsu novadā un uzklausīt jūsu priekšlikumus. Daudzi no jums regulāri apmeklē mūsu pašvaldības portālu www.bauska.lv un gūst noderīgu informāciju par Bauskas novadu arī citās interneta vietnēs, tomēr ciešākai saiknei būtu nepieciešama jūsu kontaktinformācija. Ja vēlaties savā e-pastā iegūt Bauskas novada pašvaldības informāciju par aktualitātēm novadā, iespējām, attīstību un citām saistošām tēmām, savu kontaktinformāciju nosūtiet pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistei Zanei Gorškovai uz e-pastu zane.gorskova@bauska.lv.

Novēlu visiem gaišus, ar sirds siltumu piepildītus Ziemassvētkus un patīkamiem pārsteigumiem bagātu 2016.gadu!

 

Bauskas novada domes priekšsēdētājs
Raitis Ābelnieks                                

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri

  • 2015-12-24 16:48 Vesma Ziga Atbildēt
    Paldies par apsveikumu!
  • 2015-12-24 15:35 Andis Atbildēt
    Paldies par apsveikumu!
  • 2015-12-24 04:29 Andis Atbildēt
    Paldies par apsveikumu!

Citas ziņas