Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada delegācija dodas uz ERASMUS+ projekta konferenci Milānā


Bauskas novada delegācija dodas uz ERASMUS+ projekta konferenci Milānā2017.06.14 Komentāri (0) Bauskas novada delegācija dodas uz ERASMUS+ projekta konferenci Milānā

Šīs nedēļas nogalē uz ERASMUS+ projekta  S.M.I.L.E. (Slow down, Mowe your body, Improve your diet, Learn for life, and Enjoy school time) noslēguma konferenci Milānā, Itālijā dosies delegācija no Bauskas novada.

Delegācijas sastāvā ir sporta centra “Mēmele” direktore Līga Rimševica un sporta darba organizatore Inga Ūbele, novada domes deputāte, Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas vadītāja Inita Nagņibeda, Bauskas novada domes izpilddirektora vietniece Ineta Ruhocka, pašvaldības ekonomiste Zaiga Kārkliņa, Izglītības nodaļas metodiķe Baiba Stūre un Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas medmāsa Regīna Bāliņa.

Projekta koordinatore Bauskas Valsts ģimnāzijā Egita Atslēga jau devusies uz konferenci Itālijā, lai sagatavotos darbam.

Konferences mērķis ir ieskicēt spēļu un sporta vērtību izglītībā, stratēģijas, kā cīnīties ar skolēnu vēlmi priekšlaicīgi pamest izglītības iestādi, kā atbalstīt skolēnus mācīšanās procesā, kā palielināt viņu motivāciju un veicināt pilsonisko sabiedrību. Konferencē tiks runāts par skolu un sadarbības partneru sadarbību, kā arī citiem tematiem.

Zane Gorškova,
sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas