Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada Brunavā pasta pakalpojumus pielāgo pieprasījumam


 Bauskas novada Brunavā pasta pakalpojumus pielāgo pieprasījumam2019.02.20 Komentāri (0) Bauskas novada Brunavā pasta pakalpojumus pielāgo pieprasījumam

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Bauskas novada Brunavas pagastā no 2019.gada 20.marta tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. Turpmāk Brunavā visi pasta pakalpojumi katru darbdienu no plkst.12 līdz 13 tiks nodrošināti līdzšinējā pasta pakalpojumu sniegšanas adresē Ērgļos. Ārpus noteiktā darbalaika klienti pasta pakalpojumus varēs izvēlēties saņemt pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā.

Brunavas gadījumā pasta nodaļas darbība pilna spektra modelī Latvijas Pastam rada ikgadējos zaudējumus vidēji 5000 eiro apmērā. Brunavas pasta nodaļā vidēji darbdienā tiek noformēti tikai astoņi pasta sūtījumi. Tāpēc plānots mainīt Brunavas pasta nodaļu darbības modeli, taču iedzīvotājiem arī turpmāk būs ērti pieejami visi pasta pakalpojumi. Īpaši padomāts par senioru vajadzībām, kas nepieciešamos pasta pakalpojumus varēs ērti saņemt tieši savā dzīvesvietā. 

 

 

Tāpat kā līdz šim, Brunavas pasta pakalpojumu sniegšanas vietās iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pasta pakalpojumi, kurus nodrošina Latvijas Pasts: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde mazumtirdzniecībā.

 

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā u.c.

 

Ar pastnieka starpniecību Brunavas pagastu iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni 27892759, 67008001 vai 27008001. Pārējos pastnieka pakalpojumus savā dzīvesvietā Brunavas iedzīvotāji varēs pieteikt, zvanot pa tālruni 23280978.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem būs iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Brunavas pasta pakalpojumu sniegšanas vietās, iepriekš zvanot pa tālruni 639 22268 vai 25700216 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu.

Savukārt, apmeklējot pasta centru Bauska Slimnīcas ielā 9a, Bauskā, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama katru darbdienu no plkst.8 līdz 18.30 un sestdienās no plkst.8 līdz 13. 

 

Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Par universālā pasta pakalpojuma saistībām, kas paredz, ka Latvijas Pastam katra novada teritoriālajā vienībā ir vismaz viena pasta pakalpojumu sniegšanas vieta. 

 

Brunavas pagastu iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas turpmākajām iespējām tiks informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs.

 

Sīkākai informācijai:
Gundega Vārpa | Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja
Tālr.: +371 67608505 | Mob.: +371 26628729
E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts| facebook.com/latvijas.pasts| instagram.com/latvijas_pasts


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas