Pirmdiena, 03. Oktobris, 2022. Elza, Ilizana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada bāriņtiesa turpina strādāt attālināti


Bauskas novada bāriņtiesa turpina strādāt attālināti2021.04.12 Komentāri (0) Bauskas novada bāriņtiesa turpina strādāt attālināti

Saskaņā ar 2020.gada 10.jūnija Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu un Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumiem Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, Bauskas novada bāriņtiesa savā darbībā stingri turpinās ievērot epidemioloģiskās drošības prasības un noteiktos ierobežojumus.

Bāriņtiesa no 2021.gada 7.aprīļa līdz epidemioloģiskās situācijas uzlabošanai valstī normatīvajos aktos paredzētās funkcijas un pienākumus turpinās veikt attālināti, t.i., elektroniskā saziņā un pa tālruni.

Bāriņtiesas locekļi pagastu teritorijās apmeklētājus no 2021.gada 7.aprīļa līdz epidemioloģiskās situācijas uzlabošanai valstī klātienē nepieņems.

 

Bāriņtiesa sniegs palīdzību savā ierastajā kārtībā  bērnam vai aizgādnībā esošajai personai, kura vērsīsies pēc palīdzības.

Izņēmuma gadījumos iespējams vienoties ar Bāriņtiesas speciālistiem par klātienes tikšanos, tomēr aicinām rūpīgi izvērtēt jebkādu klātienes konsultāciju nepieciešamību un sazināties galvenokārt telefoniski vai elektroniski. Tikšanās klātienē tiek organizētas, iepriekš sazinoties un vienojoties par konkrētu laiku. Personai ierodoties bāriņtiesā uz konsultāciju klātienē, ir jāizmanto sejas maska.

Bāriņtiesa no 2021.gada 7.aprīļa līdz epidemioloģiskās situācijas uzlabošanai valstī neveiks notariālos apliecinājumus. Aicinām iedzīvotājus izmantot zvērinātas notāres Zentas Reliņas, prakses vieta Uzvaras ielā 3, Bauskā, Bauskas novadā, tālrunis 63923741, un zvērinātas notāres Aijas Biezās, prakses vieta Dārza ielā 14A, Bauskā, Bauskas novadā, tālrunis 63923429, pakalpojumus.

Konsultācijas gadījumā telefoniski ar Bāriņtiesas darbiniekiem var sazināties pa tālruni vai elektroniski. Darbinieku tālruņi un e-pasta adreses atrodamas Bauskas novada pašvaldības mājaslapā.

Bāriņtiesa lūdz iedzīvotājus izvērtēt savu veselības stāvokli un nedoties uz Bāriņtiesu, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī, ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas