Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada bāriņtiesa strādā attālināti, pagastos apmeklētājus nepieņems


Bauskas novada bāriņtiesa strādā attālināti, pagastos apmeklētājus nepieņems2020.11.09 Komentāri (0) Bauskas novada bāriņtiesa strādā attālināti, pagastos apmeklētājus nepieņems

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Bauskas novada bāriņtiesa no 2020.gada 9.novembra līdz 2020.gada 6.decembrim normatīvajos aktos paredzētās funkcijas un pienākumus veiks attālināti, t.i., elektroniskā saziņā un pa tālruni.

 

Bāriņtiesas locekļi pagastu teritorijās apmeklētājus līdz 2020.gada 6.decembrim klātienē nepieņems. Bāriņtiesa sniegs palīdzību savā ierastajā kārtībā  bērnam vai aizgādnībā esošajai personai, kura vērsīsies pēc palīdzības.

 

 

Izņēmuma gadījumos iespējams vienoties ar Bāriņtiesas speciālistiem par klātienes tikšanos, tomēr aicinām rūpīgi izvērtēt jebkādu klātienes konsultāciju nepieciešamību un sazināties galvenokārt telefoniski vai elektroniski. Tikšanās klātienē tiek organizētas, iepriekš sazinoties un vienojoties par konkrētu laiku. Personai ierodoties bāriņtiesā uz konsultāciju klātienē vai sēdi, ir jāizmanto sejas maska.

 

Bāriņtiesa no 2020.gada 9.novembra neveiks notariālos apliecinājumus. Aicinām iedzīvotājus izmantot zvērinātas notāres Zentas Reliņas, prakses vieta Uzvaras ielā 3, Bauskā, Bauskas novadā, tālrunis 63923741, un zvērinātas notāres Aijas Biezās, prakses vieta Dārza ielā 14A, Bauskā, Bauskas novadā, tālrunis 63923429, pakalpojumus.

 

Bāriņtiesa lūdz iedzīvotājus izvērtēt savu veselības stāvokli un nedoties uz Bāriņtiesu, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī, ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju.

 

Bāriņtiesas speciālistu kontaktinformācija: ŠEIT


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas