Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada ārkārtas domes sēdē


2015.07.09 Komentāri (0) Bauskas novada ārkārtas domes sēdē

Bauskas novada ārkārtas domes sēdē 7.jūlijā tika skatīti divi jautājumi  - par papildu finansējuma piešķiršanu pašvaldības iestādei „Vecsaules pagasta pārvalde” un  atļaujas izsniegšanas SIA „JOKER LTD” totalizatora un derību likmju pieņemšanas vietas atvēršanai publiskās apspriešanas rīkošanu Bauskas novada pašvaldībā. 
Vecsaules pagasta pārvaldē tiek īstenots ERAF projekts „Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība Bauskas novada Vecsaules pagasta Ozolaines ciemā 2.kārta”. Projekta ietvaros ūdensvads tiek izbūvēts arī uz Ozolaines pamatskolu zem esošā asfaltētā automašīnu stāvlaukuma. Pēc ūdensvada izbūves laukums tiks atjaunots 200 m2 lielā platībā, atlikušo laukuma daļu 400 m2 lielā platībā atstājot neskartu. Tā kā automašīnu stāvlaukuma segums ir nokalpojis un vairākkārt remontēts, lietderīgi būtu atjaunot segumu visā laukuma platībā. Ārkārtas domes sēdē tika nolemts piešķirt pašvaldības iestādei „Vecsaules pagasta pārvalde” no Bauskas novada pašvaldības 2015.gada budžeta līdzekļu atlikuma gada beigās 8056 EUR, lai veiktu ERAF projekta „Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība Bauskas novada Vecsaules pagasta Ozolaines ciemā 2.kārta” ietvaros plānoto Ozolaines pamatskolas automašīnu stāvlaukuma seguma atjaunošanu visā laukuma platībā. 
Bauskas novada pašvaldībā 2015.gada 14.aprīlī saņemts SIA „JOKER LTD” iesniegums, kurā lūgts izsniegt atļauju sporta totalizatora un derību likmju pieņemšanas vietas atvēršanai Salātu ielā 29, Bauskā. 2015.gada 18.jūnija Finanšu komitejas sēdē tika nolemts rīkot sabiedrisko apspriešanu par atļaujas izsniegšanu SIA „JOKER LTD” totalizatora un derību likmju pieņemšanas vietas atvēršanai Salātu ielā 29, Bauskā. Ārkārtas domes sēdē šāda jautājuma virzība tika atbalstīta. Nolūkā nodrošināt sabiedrības līdzdalību un lai noskaidrotu Bauskas novada iedzīvotāju viedokli par atļaujas izsniegšanu SIA „JOKER LTD” totalizatoru un derību likmju pieņemšanas vietas atvēršanai Salātu ielā 29, Bauskā, kā arī izvērtētu, vai konkrētajā gadījumā būtu saskatāms būtisks attiecīgās administratīvās teritorijas iedzīvotāju interešu aizskārums, novada dome nolēma rīkot publisko apspriešanu par atļaujas izsniegšanu SIA „JOKER LTD” totalizatora un derību likmju pieņemšanas vietas atvēršanai Salātu ielā 29, Bauskā un noteica publiskās apspriešanas termiņu laika periodā no 2015.gada 3.augusta līdz 2015.gada 23.augustam. Paziņojums par atļaujas izsniegšanu SIA „JOKER LTD” totalizatora un derību likmju pieņemšanas vietas atvēršanai publisko apspriešanu tiks publicēts Bauskas novada pašvaldības laikrakstā „Bauskas Novada Vēstis”, laikrakstā „Bauskas Dzīve”, ievietots pašvaldības mājaslapā www.bauska.lv, izvietots Bauskas novada pašvaldības iestāžu un kapitālsabiedrību telpās, kā arī uz afišu stabiem un stendiem. 
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja
Aija Spriņķe

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas