Piektdiena, 02. Decembris, 2022. Meta, Sniedze

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas novada 2022.gada apņemšanās


Bauskas novada 2022.gada apņemšanās Komentāri (0) Bauskas novada 2022.gada apņemšanās

Ik gadu, šajā pirmssvētku laikā, mēs uzstādām mērķus un veidojam apņemšanās nākamajam gadam. Bieži viena no vēlmēm ir "vairāk ceļot", tādēļ mēs esam sagatavojuši Jums nelielu špikeri, kas ir pilns ar idejām un ieteikumiem Bauskas novada iepazīšanai.

Šajā apņemšanās kalendārā esam iekļāvuši ieteikumus dažādām aktivitātēm, kas vislabāk piemērotas konkrētam mēnesim un gadalaikam. Katru mēnesi VisitBauska sociālajos medijos publicēsim plašāku informāciju par pasākumiem un aktivitātēm, lai Jūsu viesošanās Bauskas novadā būtu bagātāka un interesantāka!
 

Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs aicina Jūs 2022.gadu pavadīt Bauskas novadā, baudot mūsu tūrisma pakalpojumu sniedzēju piedāvātos produktus!

Lejupielādē un izprintē šo apņemšanās kalendāru jau tūlīt!

 

 

Sveiciens Jaunajā gadā! Decembrī publicējām 2022.gada apņemšanās kalendāru ar dažādām idejām, lai padarītu šo gadu aizraujošu piedzīvojumu pilnu!

Kā solījām, katru mēnesi Visit Bauska sociālajos medijos publicēsim plašāku informāciju par pasākumiem un aktivitātēm, lai Jūsu viesošanās Bauskas novadā būtu vēl bagātāka un interesantāka!

Nu tad varam sākt!

Decembrim ļoti piestāv Adventes kalendārs, tāpēc arī mēs izvēlējāmies šo ideju kā šī gada pēdējo apņemšanās kalendāra aktivitāti! Katru dienu, līdz pat Ziemassvētkiem, Visit Bauska Facebook lapā plkst. 12:00, mēs publicēsim idejas, ieteikumus, atlaižu kodus un daudz ko citu interesantu, lai padarītu šo mēnesi iespaidiem pilnu. Ziemassvētki un Jaunais gads nav iedomājami bez dāvanām, tādēļ arī mēs, kopā ar uzņēmējiem esam sagatavojuši Jums 7 vērtīgas dāvanas!

Aicinām iesaistīties Visit Bauska adventes kalendāra aktivitātēs!

 

Esam apkopojuši arī informāciju par svētku norisēm Bauskas novadā, izceļot vērienīgākos pasākumus. Papildus apkopojām arī ieteikumus un idejas, kas noderēs uzturoties Bauskas novadā svētku laikā.

Viesojoties mūsu novadā, neaizmirstiet ieturēt maltīti kādā no ēstuvēm, nakšņot kādā no viesu namiem vai vienkārši uzņemt foto un dalīties sociālajos medijos, lietojot mirkļbirku #visitbauska, lai mēs un Tavi draugi uzzina, cik forši ir mūsu pusē! 

2022.GADA PASĀKUMU PLĀNS! ŠEIT

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas