Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas Mūzikas un mākslas skolas vijolnieces novērtētas Zemgales reģionā


Bauskas Mūzikas un mākslas skolas vijolnieces novērtētas Zemgales reģionā2018.01.25 Komentāri (0) Bauskas Mūzikas un mākslas skolas vijolnieces novērtētas Zemgales reģionā

Vakar, 24.janvārī, Bauskas Mūzikas un mākslas skolas audzēknes piedalījās Valsts konkursa profesionālās ievirzes izglītības programmas “Vijoļspēle”  reģionālajā kārtā.  

Bauskas Mūzikas un mākslas skolu šajā konkursā pārstāvēja Līga Vaivare un Ance Ūdre.

Esam ļoti priecīgi, ka Zemgales reģiona 3.vietas ieguvēja ir mūsu vijoļspēles programmas audzēkne Ance Ūdre. Ance  ir  otrā labākā Zemgales vijolniece savā grupā, jo pirmā vieta netika piešķirta.

Apsveicam arī talantīgo jauno vijolnieci Līgu Vaivari, kura atskaņoja koncertu la minorā, kura autors ir Žans Baptiste Akkolai. Līgas atskaņotais skaņdarbs bija   detalizēti izstrādāts, stabils  un muzikāli niansēts.

 Paldies radošajai komandai - vijoļspēles skolotājai Aivai Avotiņai, koncertmeistarei Evijai Bonātei par ieguldīto darbu un meiteņu vecākiem par atbalstu.

Latvijas Nacionālais kultūras centrs katru gadu organizē valsts konkursus dažādu izglītības programmu audzēkņiem, lai attīstītu audzēkņu profesionālās prasmes un uzstāšanās kultūru vijoles spēlē un pārraudzītu izglītības kvalitāti profesionālās ievirzes mūzikas izglītības sistēmā – mācību darba procesu, pedagogu un audzēkņu darba rezultātus.

Bauskas Mūzikas un mākslas skolas direktore
Anita Velmunska

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas