Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi saņem atzinības


Bauskas Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi saņem atzinības2018.06.07 Komentāri (0) Bauskas Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi saņem atzinības

1.jūnijā Bauskas Kultūras centrā pulcējās tie Bauskas Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi, kuru mācību un pedagoģiskais darbs guvis atzinību un augstu novērtējumu.

Bagātīgā panākumu raža tika apkopota nu jau tradicionālajā pasākumā “Kilograms mūzikas”. Šogad tas kļuvis daudz svarīgāks, jo bija jāsver arī māksla, un pasākums ieguvis jaunu nosaukumu – “Kilograms mūzikas un mākslas”. Gandrīz 40 skolas audzēkņu saņēma ne tikai atzinības, bet arī naudas balvas. Neiztrūkstošs šo svētku atribūts bija simboliskais zeltītais atsvars, kas šogad bija rotāts ar skolas logo. To saņēma katrs, kas šajā mācību gadā bija guvis panākumus konkursos, skatēs un festivālos. “Vissmagākie” panākumi šajā mācību gadā bija 7.flautas klases audzēknei Klērai Kuļikauskai (ped.L.Meždreija un L.Kārkliņa) – meitene guvusi panākumus ne tikai divos svarīgos flautas spēles konkursos, bet arī vispārējo klavieru konkursā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.akordeona klases audzēknis Emīls Upenieks (ped. A.Rušmane) tika uzteikts par panākumiem divos konkursos. Evelīna Burmistrova ar labiem panākumiem mācās gan vijoļspēli, gan apgūst mākslas programmu. Tika godināti arī visi skolēni, kuriem teicami mācību sasniegumi. Pie saviem Mūzikas un Mākslas simboliskajiem kilogramiem tika ap 80 skolas audzēkņu. Par audzēkņu sagatavošanu un motivēšanu dalībai konkursos, kā arī par izcilu pedagoģisko darbību novada Izglītības nodaļas Uzslavas rakstus saņēma vairāki skolotāji. Daudzi Mūzikas un Mākslas nodaļu pedagogi tika sumināti vairākkārt.

Šis bija viens no retajiem pasākumiem šajā mācību gadā, kurā audzēkņi un pedagogi neuzstājās paši, bet baudīja profesionālu mākslinieču – grupas “Art-i –Shock” mūziķu Agneses Egliņas (klavieres) un Gunas Šnē (čells) priekšnesumus. Par panākumu svēršanu un balvu gādāšanu rūpējās skolas vadība – direktore Anita Velmunska un viņas vietnieki Inita Idere – Bankava un Ainārs Pastors. Viņš ir skaisto balvu autors. Paldies Bauskas novada administrācijai un Bauskas Kultūras centram par atbalstu! Ar labi padarīta darba sajūtu Bauskas MMS audzēkņi var doties vasaras brīvlaikā!

 

Tekstu sagatavoja: 
Inga Briede 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas