Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas muzeja Tautas lietišķās mākslas studijā “Bauska” notiks pasākums “Satiec savu meistaru!”


Bauskas muzeja Tautas lietišķās mākslas studijā “Bauska” notiks pasākums “Satiec savu meistaru!”2022.04.05 Komentāri (0) Bauskas muzeja Tautas lietišķās mākslas studijā “Bauska” notiks pasākums “Satiec savu meistaru!”

Šī gada 8. un 9. aprīlī Bauskas muzeja Tautas lietišķās mākslas studijā “Bauska” notiks pasākums “Satiec savu meistaru!”.

Šoreiz pasākuma apmeklētāji varēs iepazīt divus amatus: aušanu un grāmatu iesiešanu. Iecerēts šīs prasmes apvienojot, izgatavot ādas piezīmju grāmatiņu, kas apjozta ar austu prievīti. Prievīte tiks darināta ziedainās jostas aušanas tehnikā, savukārt  piezīmju gāmatiņai, tiks izmantots manuskripta iesējuma veids.

Pasākumu norises laiks: piektdien, 8. aprīlī no plkst. 17:00 līdz 19:00, sestdien, 9. aprīlī no plkst. 12:00 līdz 14:00. Dalībai pasākumā jāpiesakās pa tālruni: 29452734.

 

 

„Satiec savu meistaru!” pasākuma būtība ir vēstīt plašākai sabiedrībai par cilvēku, par viņa zināšanām un prasmēm, kas saglabātas un pārmantotas no paaudzes paaudzē. Pasākumu “Satiec savu meistaru!” rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar novadu pašvaldībām un meistariem visā Latvijā.

Pasākumu norises laikā apmeklētāji var tikt fotografēti un filmēti, fotogrāfijas un videomateriāls var tikt publicēts.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas