Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas muzejā muzejpedagoģijas nodarbībās aicina pētīt papīra rotaļlietu vēsturi un uzzināt to izgatavošanas noslēpumus


Bauskas muzejā muzejpedagoģijas nodarbībās aicina pētīt papīra rotaļlietu vēsturi un uzzināt to izgatavošanas noslēpumus2020.02.21 Komentāri (0) Bauskas muzejā muzejpedagoģijas nodarbībās aicina pētīt papīra rotaļlietu vēsturi un uzzināt to izgatavošanas noslēpumus

Līdz 29. martam Bauskas muzejs aicina uz papīra rotaļlietu un figūru izgatavošanas nodarbībām pirmsskolas un skolas vecuma bērnus. Nodarbība izstrādāta balstoties uz izstādi “Papīra brīnumi”. Izstādi veido vairāk kā pieci simti dažādi papīra, priekšmeti. Papīra lelles, kartona teātri un leļļu mājas, dzīvnieku un transporta līdzekļu figūras, galda spēles u.c.

Nodarbība atraktīvā veidā ļaus uzzināt papīra rotaļlietu un figūru vēsturi, pētīt to daudzveidību. Nodarbības radošajā daļā dalībnieki tiks iepazīstināti ar papīra rotaļlietu izgatavošanas noslēpumiem un izgatavos paši savu papīra rotaļlietu.

Nodarbība piemērojama no pirmsskolas līdz 1. - 12. klases audzēkņiem. Uz nodarbībām lūdzam iepriekš pieteikties pa tālr. 63960508.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas