Ceturtdiena, 06. Oktobris, 2022. Monika, Zilga, Zilgma

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas muzejā būs skatāma izstāde, kurā aplūkojami tērpi no LNOB operas un baleta izrādēm


Bauskas muzejā būs skatāma izstāde, kurā aplūkojami tērpi no LNOB operas un baleta izrādēm2022.02.07 Komentāri (0) Bauskas muzejā būs skatāma izstāde, kurā aplūkojami tērpi no LNOB operas un baleta izrādēm

No 2022. gada 4. februāra līdz 27. februārim Bauskas muzejā būs skatāma izstāde  “Februāris. Mīlestības un karnevāla laiks.”, kurā aplūkojami tērpi no LNOB operas un baleta izrādēm.

Februāri pasaulē bieži dēvē par mīlestības mēnesi. No veikalu skatlogiem uz mums noraugās čaukstošu, sārtu papīra siržu un  konfekšu gūzma.  Bet vai mīlestība ir tik salda, un amora bulta vienmēr trāpa īstajam?

Pasaules slavenos mīlas stāstos, kas stāstīti uz Latvijas Nacionālās operas un baleta skatuves, aicinām iepazīt mīlestību, kas pastāvējusi vienmēr - slepena un nosodīta, bet neizdzēšama un neapslāpējama, sapņus par laimi un skaistuma dabu, kas mums piedāvā vienkāršu, bet aizkustinošu morāli: ārējais daiļums mūs agri vai vēlu pamet, bet dvēseles daile ir mūsu mūžības ķīla.

 

Izstādē apskatāmi tērpi no izrādēm: Georgs Frīdrihs Hendelis “Alčīna”, Pēteris Čaikovskis “Jevgēņijs Oņēgins”, Antonīns Dvoržāks “Nāra”, Volfgangs Amadejs Mocarts “Figaro kāzas”, Georgs Frīdrihs Hendelis “Akīds un Galateja”, Gaetāno Doniceti “Lucia di Lammermoor”, Zigmārs Liepiņš “Parīzes Dievmātes katedrāle”, Džakomo Pučīni “Vīlas”, Bruno Skulte “Vilkaču mantiniece”.

 

Pateicamies LNOB par atbalstu izstādes tapšanā.

 

Informējam, ka muzeja apmeklējums iespējams personām ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, uzrādot dokumentu sertifikāta turētāja identifikācijai.

 

Sagatavoja:
Ieva Bronko-Pastore
Bauskas muzeja speciāliste
Tālrunis: +371 63960508
E-pasts: ieva.bronkopastore@bauska.lv
www.bauskasmuzejs.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas