Ceturtdiena, 23. Septembris, 2021. Vanda, Veneranda, Venija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas muzejā atver Georga Zerņicka gleznu izstādi


Bauskas muzejā atver Georga Zerņicka gleznu izstādi2015.10.28 Komentāri (0) Bauskas muzejā atver Georga Zerņicka gleznu izstādi

Bauskas muzejā šodien, 28. oktobrī, plkst. 16 atklāj gleznotāja un pedagoga Georga Zerņicka gleznu izstādi.

Mākslinieks Georgs Zerņickis (1938) izstādēs piedalās kopš 1988. gada. Vairākas viņa personālizstādes ir notikušas Rīgā. Galvenā darbu tēma ir "mazais", viegli ievainojamais cilvēks. Savādie un brīžiem paradoksālie tēli atklājās situācijās starp ironiju un drāmu, kas mākslinieka gleznotajām sadzīves ainām piešķir simbolisku skanējumu.         

Georga Zerņicka māksla liek skatītājam būt uzmanīgam, iedziļināties darbos, kuros attēloti emocionāli pārdzīvojumi. Nelielie audekli piesaista ar savdabīgu individuālo stilistiku.

Kā saka pats mākslinieks: "Šie darbi ir ārpus laika. Tērpi, apkārtne, situācijas, personāži nenorāda uz laika telpu. Personāži nav skumji, kā varētu likties, viņi ir intraverti. Citreiz tie slēpjas aiz maskām, citreiz sejas ir maskas. Situācijas, kurās viņi nokļūst, arī nav ikdienišķas. Viņi paši par sevi ir trausli, taču stabili. Mēs viņiem neesam interesanti."

Izstāde būs apskatāma līdz 25. novembrim.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas