Ceturtdiena, 23. Marts, 2023. Mirdza, Žanete, Žanna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas MMS grupa pievieno savu piesitienu “Rojas ritmiem”


Bauskas MMS grupa pievieno savu piesitienu  “Rojas ritmiem”2019.04.17 Komentāri (0) Bauskas MMS grupa pievieno savu piesitienu “Rojas ritmiem”

V Vieglās un džeza mūzikas ansambļu konkursā „ROJAS RITMI 2019” šogad visās konkursa grupās kopā piedalījās 31 ansamblis no dažādām Latvijas mūzikas skolām. Konkursā piedalījās arī Bauskas MMS audzēkņi. Tā ir grupa “Pagrabā 8”, ko izveidojis pedagogs Paulis Straume. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muzicēt grupā pedagoga vadībā mācās astoņi  audzēkņi no dažādām nodaļām - Klēra Kuļikauska (8.flautas kl.), Lizete Zaļkalne (6.saksofona kl.), Madara Konjuševska (kora klase), Ralfs Milišūns (5.trompetes kl.), Niklāvs Rimeicāns (7.ģitāras kl.), Katrīna Kazlauska (apgūst basģitāras spēli pieaugušo izgl.pr.), Rihards Dadžāns (4.bungu kl.), Valdis Valters Vanags (6.klavieru kl.). Grupas devīze ir “Nesteidzies, neatpaliec, esi laikā!”. Kopīga muzicēšana un gatavošanās konkursiem notiek studijā, kas atrodas skolas pagrabā. Tā radies arī  grupas nosaukums “Pagrabā 8”. Konkursā jaunieši piedalījās ar diviem skaņdarbiem – S. Wondera ”Sir Duke” un Imanta Kalniņa ”Dūdieviņu”.  Žūrijas pārstāvji- Latvijā pazīstami mūziķi - klarnetists Jānis Ansons, ģitārists Mārcis Auziņš, dziedātāja Ieva Sutugova, un pianists Jānis Miltiņš.

 

BMMS grupas izpildītie skaņdarbi pārliecināja žūriju, ka grupa pelnījusi 2.pakāpes diplomu. Šāds panākums liecina, ka izpildīts viens no konkursa galvenajiem mērķiem – sekmēta  audzēkņu kolektīvās uzstāšanās prasme un pieredze, kā arī sadarbība starp dažādām mūzikas profesionālās ievirzes izglītības programmām ansambļu spēlē. Pedagogs Paulis Straume ir priecīgs, ka novērtēta arī viņa aranžējumu veidošanas prasme, kā arī iegūtas jaunas zināšanas darbā ar grupu.

 

BMMS


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas