Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas Kultūras centrs kļuvis apmeklētājiem pieejamāks


Bauskas Kultūras centrs kļuvis apmeklētājiem pieejamāks2015.02.02 Komentāri (0) Bauskas Kultūras centrs kļuvis apmeklētājiem pieejamāks

Bauskas Kultūras centrā noslēgušies pirmā stāva vestibila labiekārtošanas darbi, un, sākot ar februāra pirmajām dienām, Kultūras centra un Bauskas Centrālās bibliotēkas apmeklētāji var izmantot ēkas galveno ieeju no Rūpniecības ielas puses. Savukārt svinīgā telpu atklāšana ar Bauskas novada domes priekšsēdētāja Raita Ābelnieka piedalīšanos notiks 13.februārī plkst. 13.00.

Telpu labiekārtošana Kalna ielā 18 sākās 2014.gada oktobra beigās, un tās galvenais mērķis bija padarīt ēku pieejamāku cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Vienlaicīgi ar Kultūras centra vestibila pieejamības paaugstināšanu un kosmētiskā stāvokļa uzlabošanu, iekārtotas arī divas darbavietas – no ēkas otrā uz pirmo stāvu pārcelta “Biļešu paradīzes” kase, kā arī no jauna iekārtota klientu apkalpošanas speciālista darbavieta.

Apmeklētāju plūsma uz ēkas trešajā stāvā esošo Bauskas Centrālo bibliotēku turpmāk notiks caur atjaunoto vestibilu. Iecerēts, ka cilvēkiem, kuriem nokļūšana ēkas trešajā stāvā dažādu apsvērumu dēļ ir apgrūtināta, klientu apkalpošanas speciālists sniegs atbalstu bibliotēkas pakalpojumu saņemšanai.

Telpu labiekārtošanai izlietoti 38 000 eiro, tostarp Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas mērķdotācija kultūras centru pieejamības uzlabošanai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī Bauskas novada domes piešķirtie līdzekļi.

Informāciju sagatavoja:

Elīna Uļanska
Bauskas Kultūras centra
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas