Pirmdiena, 06. Februāris, 2023. Dace, Dārta, Dora

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas Kantrimūzikas festivāls sadarbībā ar Draugiem.lv izziņo jauno mūziķu konkursu


Bauskas Kantrimūzikas festivāls sadarbībā ar Draugiem.lv izziņo jauno mūziķu konkursu2016.04.07 Komentāri (0) Bauskas Kantrimūzikas festivāls sadarbībā ar Draugiem.lv izziņo jauno mūziķu konkursu

Bauskas Kantrimūzikas festivāls šogad svin savu pilngadību. Viens no festivāla jauninājumiem ir Draugiem.lv skatuve, uz kuras organizatori dos iespēju uzstāties jaunajiem kantrimūzikas māksliniekiem. No šodienas visi interesenti var iesniegt savu grupas pieteikumu portālā Draugiem.lv Bauskas Kantrimūzikas festivāla lapā.

Mārtiņš Jātnieks aicina piedalīties Bauskas Kantrimūzikas festivāla jauno mūziķu konkursā: https://youtu.be/4alejRe5FeI

Kas Tev jādara? Bauskas Kantrimūzikas festivāla Draugiem.lv lapā http://www.draugiem.lv/bauskacountryfestival vēstuļu sadaļā nosūti īsu aprakstu par grupu, visas grupas sociālo mediju lapas un linkus uz tām, trīs labas kvalitātes grupas bildes + grupas mājas/studijas video ar kādu slavenu kantrimūzikas mākslinieka kaverversiju.

Pieteikumus sūti līdz 30.aprīlim! 9.maijā tiks paziņotas desmit laimīgās grupas, kuras būs tikušas pusfinālā ar iespēju uzstāties klātienē kantrimūzikas festivāla organizatoru un Draugiem.lv žūrijas priekšā.

No desmit grupām uz finālu kvalificēsies piecas grupas. Labākos māksliniekus izvēlēties ar 50% žūrijas un 50% draugiem.lv lietotāju balsojumu.

6.jūnijā tiks paziņotas trīs grupas, kas uzstāsies 18. Bauskas Kantrimūzikas festivālā uz Draugiem.lv skatuves, papildus saņemot iespēju reklāmēties Draugiem.lv. 1.vieta = 1500 eiro vērtībām, 2.vieta = 1000 eiro vērtībā, bet 3.vieta = 500 eiro vērtībā.

Konkursa nolikums ŠEIT! 

Kā ziņots, šogad festivālā uzstāsies Wayne Law no Austrālijas, Jonis no Lietuvas, Kaidi & Barn Brothers no Igaunijas, Dutch Eagles no Nīderlandes, kā arī no Latvijas - Dakota, Flame & Rolltones, Tequila, Aivars Birzmalis, Sestā Jūdze, Apvedceļš, Aldis Rullis, Klaidonis, Jauna diena un dziedātājs Mārtiņš Jātnieks.

Bauskas Kantrimūzikas festivāla biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un internetā:

http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/11045

Seko Bauskas Kantrimūzikas festivāla aktualitātēm šeit:

www.countrybauska.lv

TW: BauskasCountry

DR: bauskacountryfestival

FB: countrybauskafestival

Informāciju sagatavoja:

Vivita Leismane

Sabiedrisko attiecību un mediju menedžere

+371 28270646

info@countrybauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas