Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas Kantrimūzikas festivālā sasniegts jauns rekords, divās dienās pulcinot vairāk nekā 12 000 cilvēkus


Bauskas Kantrimūzikas festivālā sasniegts jauns rekords, divās dienās pulcinot vairāk nekā 12 000 cilvēkus2016.07.12 Komentāri (0) Bauskas Kantrimūzikas festivālā sasniegts jauns rekords, divās dienās pulcinot vairāk nekā 12 000 cilvēkus

Pagājušajā nedēļas nogalē Bauskā norisinājās Starptautiskais 18.Bauskas Kantrimūzikas festivāls, kas pulcēja vairāk nekā 12 tūkstošus šī mūzikas žanra mīlētājus no visas Latvijas un kaimiņvalstīm, kas ir līdz šim lielākais klausītāju skaits festivāla vēsturē. Šogad festivālā uzstājās gan vietējās, gan starptautiskās grupas un dziedātāji, lai ikviens baudītu daudzveidīgu kantrimūziku, dejas un citas izklaides.

Festivālā uzstājās Wayne Law no Austrālijas, Jonis no Lietuvas, “Kaidi & Barn Brothers” no Igaunijas, “Dutch Eagles” no Nīderlandes, kā arī populāri izpildītāji no Latvijas: “Dakota”, “Flame & Rolltones”, “Tequila”, Aivars Birzmalis, “Sestā Jūdze”, “Apvedceļš”, Aldis Rullis, “Klaidonis”, “Jauna diena”, Mārtiņš Jātnieks, kā arī trīs jaunās grupas, kas muzicēja uz Draugiem.lv skatuves.

Klātesošie varēja baudīt arī līnijdeju paraugdemonstrējumus, kā arī paši izmēģināt savus spēkus tajās. Bauskas pilsdrupu teritorijā ap brīvdabas skatuvi festivāla apmeklētājiem bija iespēja cīkstēties ar rodeo bulli, piedalīties dažādās atrakcijās, baudīt gardas maltītes un dzērienus, kā arī labi pavadīt laiku kantrimūzikas pavadījumā. Lielākie pasākuma fani saviem iemīļotajiem mūziķiem dāvināja ne tikai ziedus, bet arī kādu stiprāku dzērienu, savukārt viena dāma pamanījās atvadīties arī no sava krūštura, saņemot skatītāju ovācijas un pretī saņemot jauno Mārtiņa Jātnieka albumu.

“Esam patiesi priecīgi, ka kantrimūzikai izveidojies jau patstāvīgs un diezgan prasīgs fanu pulks, kas ik gadu rezervē nedēļas nogali, lai apmeklētu Bausku un kopā ar visiem baudītu, dejotu un svinētu,” saka viens no festivāla organizatoriem un producents Mārtiņš Jātnieks, “Sasniegtais skatītāju rekords dod spēku un vēlmi jau nākamgad rīkot 19.Bauskas Kantrimūzikas Festivālu, lai sapulcētu vēl lielāku cilvēku skaitu!”

Festivāla direktors Mārtiņš Ruža piebilst: “Ik gadu ieguldītais darbs ir devis rezultātu – sapulcējis cilvēku rekordu uz Bauskas Kantrimūzikas festivālu. Jau zinām, ka nākamgad aicināsim ikvienu uz 19.festivālu, jo šogad novērojām, ka publika kļūst arvien jaunāka, kas dod cerības, ka nākotnē fanu pulks tikai pieaugs, un līnijdejas kantrimūzikas pavadījumā būs arvien populārākas!”

Festivāla organizatori saka lielu paldies ģenerālsponsoram “Bauska Lielzeltiņi”, kā arī Bauskas novada domei, “Bauskas alus”, “Nissan Norde”, Bauskas “Rimi”, “Silja”, “Vides Serviss”, “Forem”, “Amerikāņu auto klubs”, “Zirgu stallis”, “Communication Art”, “Media Art inistry”. Informatīvais atbalsts “Latvijas Radio 2”, “Bauskas Dzīve”, “Bauskas Novada Vēstis”, kā arī interneta portāli inbox.lv, apollo.lv, draugiem.lv.

Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības rīkotā aptauja liecina, ka "Bauskas country" ir starp desmit populārākajiem mūzikas festivāliem Latvijā. Uz tikšanos 19.Bauskas Kantrimūzikas festivālā nākamgad 7. un 8.jūlijā!

Seko Bauskas Kantrī Festivālam šeit:

www.countrybauska.lv

TW: BauskasCountry

DR: bauskacountryfestival

FB: countrybauskafestival

Informāciju sagatavoja:

Vivita Leismane

Sabiedrisko attiecību un mediju menedžere

+371 28270646

info@countrybauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas