Ceturtdiena, 06. Oktobris, 2022. Monika, Zilga, Zilgma

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas Kantrifestivāls 2016


Bauskas Kantrifestivāls 2016 2016.03.21 Komentāri (0) Bauskas Kantrifestivāls 2016

 

Pirmais Bauskas Kantrimūzikas festivāls notika 1999. gadā Bauskas Pilskana estrādē un šogad festivāls svin savu pilngadību - no 8.-9.jūlijam notiks 18.Bauskas Kantrimūzikas festivāls. Festivāla organizatori izziņo festivāla grupas - Wayne Law no Austrālijas, Jonis no Lietuvas, Kaidi & Barn Brothers no Igaunijas, Dutch Eagles no Nīderlandes, kā arī no Latvijas grupas - Dakota, Flame & Rolltones, Tequila, Aivars Birzmalis, Sestā Jūdze, Apvedceļš, Aldis Rullis, Klaidonis, Jauna diena un dziedātājs Mārtiņš Jātnieks.

Septiņpadsmit gadu laikā Bauskas Kantrimūzikas festivālā piedalījušās 26 Latvijas grupas un 32 ārvalstu grupas no ASV, Kanādas, Lielbritānijas, Zviedrijas, Vācijas, Polijas, Slovākijas, Beļģijas, Norvēģijas, Nīderlandes, Luksemburgas, Dānijas, Krievijas, Igaunijas un Lietuvas. Ar īpašu lepnumu jāatzīmē, ka festivālā ir uzstājušies tādas kantrimūzikas zvaigznes kā The Bellamy Brothers un Asleep At The Wheels.

Katru gadu festivāls pulcē tūkstošiem kantrimūzikas cienītāju gan no Latvijas, gan no tuvākām un tālākām ārzemēm. Festivāla laikā apmeklētajiem tiek piedāvāts plašas izklaides iespējas gan bērniem, gan pieaugušajiem, iespēja nobaudīt latviešu virtuves ēdienus, leģendāro Bauskas alu. Otrā diena sākas ar bezmaksas koncertu pilsētās centrā un līnijdeju aktivitātēm.

Šogad festivāla jaunums ir festivāla sadarbības partnera portāla Draugiem.lv jauno mūziķu kantri skatuve, uz kuras organizatori dos iespēju festivālā uzstāties jaunajiem māksliniekiem. Konkursa noteikumi būs pieejami Draugiem.lv mājas lapā sākot no maija sākuma, bet aprīlī jau būs zināmas tās jaunās grupas, kas uzstāsies festivālā!

Festivāla galvenais mākslinieks Wayne Law ir viens no atzītākajiem kantimūzikas izpildītajiem un komponistiem Austrālijā. Vairākkārt nominēts no Austrālijas Kantrimūzikas asociācijas kā labākais vokālists un dziesmu autors. Regulāri saņem piedāvājumus un sacer dziesmas kantrimūzikas Mekas Našvillas mūziķiem. Viņš Bauskas kantrimūzikas festivālā uzstāsies ar pavadošo grupu no Francijas, kuru sniegumā varēsim baudīt gan kantrimūzikas balādes, gan dinamiskas kompozīcijas. Wayne Law jau ir viesojies Lietuvā, Polijā, Zviedrijā, Itālijā, Spanijā un citur.

Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un internetā:

http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/11045

Seko Bauskas Kantrifestivāla aktualitātēm šeit:

www.countrybauska.lv

TW: BauskasCountry

DR: bauskacountryfestival

FB: countrybauskafestival

Informāciju sagatavoja:

Vivita Leismane

Sabiedrisko attiecību un mediju menedžere

+371 28270646

info@countrybauska.lv

 

Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas