Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas Invalīdu un sporta rehabilitācijas biedrības „Bauska” ilggadējie dalībnieki saņem Bauskas novada domes Pateicības rakstus


Bauskas Invalīdu un sporta rehabilitācijas biedrības „Bauska” ilggadējie dalībnieki saņem Bauskas novada domes Pateicības rakstus2019.12.27 Komentāri (0) Bauskas Invalīdu un sporta rehabilitācijas biedrības „Bauska” ilggadējie dalībnieki saņem Bauskas novada domes Pateicības rakstus

27.decembrī, Bauskas Kultūras centrā, sirsnīgā gaisotnē aizvadīts Bauskas Invalīdu un sporta rehabilitācijas biedrības „Bauska” ikgadējais Ziemassvētku sarīkojums.
Biedrība šogad svin savu 15. gadskārtu- tas ir brīdis, kad var atskatīties uz paveiktajiem darbiem un sasniegtajiem rezultātiem.

Svinību ievadā, Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks pasniedza Pateicības rakstus biedrības ilggadējiem dalībniekiem - Ainai Bērziņai, Ārijai Vecelei, Indrai Adienei, Rūtai Āboltiņai un Modrim Indriksonam par aktīvu dalību biedrības darbā un aktivitāšu organizēšanā.

Svētku turpinājumā biedrības aktīvākie biedri saņēma piemiņas kausus un balvas par sportiskiem panākumiem un ieguldījumiem biedrības darbā, labvēļu sarūpētās Ziemassvētku dāvanas, kā arī baudīja kopābūšanas prieku.

 

Inga Pinne
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas