Pirmdiena, 06. Februāris, 2023. Dace, Dārta, Dora

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas, Iecavas un Vecumnieku apvienību amatiermākslinieki sagādā sveces ukraiņiem


Bauskas, Iecavas un Vecumnieku apvienību amatiermākslinieki sagādā sveces ukraiņiem2023.01.20 Komentāri (0) Bauskas, Iecavas un Vecumnieku apvienību amatiermākslinieki sagādā sveces ukraiņiem

Laikā no 2023. gada 11. janvāra līdz 19. janvārim visā Latvijā ik katru Dziesmu un deju svētku kustības dalībnieku aicināja nogādāt sveces, kuras vēlāk tiks pārveidotas ierakumu svecēs un nogādātas Ukrainā. Aicinājumam atsaucās arī Bauskas novada amatiermākslas kolektīvi no Bauskas, Grenctāles, Vecsaules, Codes, Īslīces, Vecumniekiem, Misas un Iecavas. Paldies arī kādam kungam, kurš brīvprātīgi jau paša salietas sveces nogādāja Bauskas Kultūras centrā.

Šodien, 20.janvārī, visas sveces tiks nogādātas Rīgā tālākai nodošanai Ukrainas valstspiederīgajiem, kuru valsti joprojām bombardē un apšauda okupanti.

 

 

 

Atgādinām, ka gatavojoties XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar biedrību “Tavi draugi” un Latvijas Kultūras darbinieku biedrību aicināja Dziesmu un deju svētku kustības dalībniekus ziedot sveces, lai vēlāk tās pārtaptu ierakumu svecēs un tiktu nogādātas Ukrainas aizstāvjiem.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas