Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma speciālisti gatavojas dalībai tūrisma izstādē “Balttour 2018”


Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma speciālisti gatavojas dalībai tūrisma izstādē “Balttour 2018”2018.02.02 Komentāri (0) Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma speciālisti gatavojas dalībai tūrisma izstādē “Balttour 2018”

Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma speciālisti gatavojas dalībai tūrisma izstādē “Balttour 2018”

Š.g. 2.-4.februārī Rīgā,  izstāžu centrā Ķīpsala,  notiks ikgadējā tūrisma izstāde “Balttour 2018”. Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma speciālisti izstādē startēs kopējā Zemgales stendā, izceļot “Bauskas pudura” aktuālos tūrisma produktus.

Šogad Zemgales stenda noformējumam oriģinalitāti piešķirs gan krāsu gamma, gan tēma #ZemgaleAicina ar iespēju nosūtīt pastkarti. Katrai pašvaldībai ir īpaši izveidota krāšņa pastmarka, kas sevī ietver pašvaldības nosaukumu, ģerboni un konkrētajai teritorijai visraksturīgākā tūrisma objekta vai ainavas fotoattēlu. Gatavojoties izstādei, ir izgatavotas arī 22 veidu drukātas pastkartes, kuras bez maksas kā sveicienu varēs nosūtīt kādam īpašam cilvēkam, aicinot viņu apceļot šo vietu, tikai jāatceras paņemt līdzi drauga pasta adrese. Pastkarti turpat stendā varēs arī iemest speciālā pastkastītē, bet organizatori pēc izstādes slēgšanas nodrošinās tās nosūtīšanu adresātam.

Starp “Bauskas pudura” pastkaršu fotogrāfiem gribētos izcelt Bauskas novada pastkartes autoru, baušķenieku Jāni Katkeviču, kas pagājušajā gadā uzdāvināja video “Bauska Aicina!”. Stendā īpašos TV tiks prezentēti vēl divi Jāņa video – “Zemgales Dižtirgus” un “Bauskas apkārtnes pilis rudenī”, kurus Bauskas TIC atzina par  piemērotākajiem apkārtni prezentējošiem video tieši šim Zemgales stendam.

Kā ierasts, stendā strādās zinoši tūrisma speciālisti no pašvaldībām un galvenajiem tūrisma objektiem, kuri stāstīs par tūrisma iespējām un jaunumiem gan savos, gan Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada objektos!

Šogad īpašs akcents izstādē tiks likts uz tūrisma maršrutiem un spēlēm. Izstādes  apmeklētājiem tiks prezentēts jaunais buklets “Tūrisma maršruti Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā”, būs iespēja uzspēlēt Rundāles pils muzeja otro  galda spēli “Zosu spēle Rundāles pilī pie hercogienes”, un īpašo Bauskas riekstu spēli. Tās  uzvarētajiem  būs iespēja iegūt kādu balvu no “pārsteiguma kastes” – balviņas no visām pudura pašvaldībām, kā arī  Dāvanu kartes un suvenīrus no Rundāles pils, Bauskas Motormuzeja, Bauskas muzeja, Bauskas rātsnama, Bauskas alus.

Izstādes apmeklētājiem būs pieejami dažādi tūrisma materiāli, tradicionālo un lielāko pasākumu plāns, īpaši izcelti tiks Bauskas vasaras pasākumi un Vecumnieku novada “Meteņi”. Piektdien un svētdien būs iespējams nogaršot “Bauskas alus” jaunos dzērienus.

Tiekamies pie Bauskas pudura kopējā Zemgales stendā! Lieto tēmturi  #ZemgaleAicina un #BauskaAicina, kad dalies ar iespaidiem par izstādi vai ceļojumiem pa Zemgali.

Sīkāk par izstādi: http://www.balttour.lv/?link=00400000

Informāciju sagatavoja:
Inese Turkupole-Zilpure, Bauskas TIC vadītāja
www.visit.bauska.lv

  


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas