Ceturtdiena, 01. Decembris, 2022. Arnolds, Emanuels

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas florbola komanda no Prāgas atgriežas ar bronzas medaļām


Bauskas florbola komanda no Prāgas atgriežas ar bronzas medaļām2015.08.17 Komentāri (0) Bauskas florbola komanda no Prāgas atgriežas ar bronzas medaļām

Mājup ar bronzas medaļām no prestižā turnīra „Czech open 2015” pirmdienas rītā atgriezās Bauskas florbola kluba komanda. Mūsu komandu ar apsveikuma vārdiem sagaidīja novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, izpilddirektors Jānis Kalinka, vietniece Ineta Ruhocka, Bauskas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) direktore Biruta Grantiņa, jauniešu vecāki.   

Turnīrs notika no 13. līdz 16. augustam, tajā kopumā piedalījās 264 komandas. Junioru kategorijā – 28 komandas. No Latvijas uz turnīru bija ieradušās 5 komandas. Savā vecuma grupā baušķenieki bija vienīgā Latvijas komanda. Un kopvērtējumā arī rezultatīvākā mūsu valsts komanda, kas piedalījās turnīrā.

Komandā ir 12 spēlētāji,un kopā ar puišiem bija arī treneri Ingus Panteļējevs un Agris Grandovskis.

Kā pastāstīja I.Panteļējevs, iekļūšana šī turnīra četriniekā savā vecuma grupā ir ļoti būtisks saniegums komandai. „Esam aizcīnījušies līdz medaļām un pavisam nedaudz pietrūka, lai mēs tiktu finālā, jo ar Slovākijas komandu cīnījāmies neizšķirti. Neveiksmi piedzīvojām tikai soda metienos. Izcīnītais rezultāts nav nejaušība vai vienkārši veiksme, tas ir līmenis, ko esam sasnieguši,” atzina  treneris.

Kā rezultatīvāko spēlētāju ne tikai komandā, bet arī turnīrā I.Panteļējevs nosauca Rolandu Kovaļevski, kas ir arī komandas kapteinis un līderis. Labu spēli rādīja arī komandas vārtsargs Reinis Kirilko.

Baušķenieku komandā spēlēja 2  florbolisti no Pārgaujas komandas un viens no Cēsīm.

Atzinīgus vārdus par komandas spēli klātesošajiem sacīja BJSS direktore B.Grantiņa, kas atzina, ka komandai ir liels potenciāls un spēlētāju esošais līmenis ir pietiekoši augsts, lai gūtu augstus rezultātus. „Novēlu jums nesaslimt ar zvaigžņu slimību, bet mērķtiecīgi virzīties uz rezultātu,” sacīja B.Grantiņa.

Svinīgajā sagaidīšanas pasākumā komandas dalībnieki saņēma piemiņas suvenīrus no pašvaldības, ar ziediem tika sveikti  treneri.

Treneri pateicās par atbalstu pašvaldībai, Sporta skolai, sporta centram „Mēmele” un Vāveru ģimenei, kas devuši savu artavu, lai komanda varētu piedalīties prestižajā turnīrā Prāgā.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas