Sestdiena, 28. Maijs, 2022. Vilhelms, Vilis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas Centrālās bibliotēka aicina piedalities konkursā "Meklē! Atrodi! Pielieto!"


Bauskas Centrālās bibliotēka aicina piedalities konkursā 2022.03.18 Komentāri (0) Bauskas Centrālās bibliotēka aicina piedalities konkursā "Meklē! Atrodi! Pielieto!"

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Latvijas Digitālo prasmju partnerības partneriem no 21. līdz 25. martam organizē Eiropas Digitālo nedēļu Latvijā. Digitālā jeb E-prasmju nedēļa Latvijā notiks jau 13. reizi! Tās mērķis ir aicināt sabiedrību un uzņēmējus attīstīt digitālās iemaņas un izmantot digitālās tehnoloģijas un pakalpojumus, vienlaikus pievēršot uzmanību arī drošībai šajā vidē. 

Bauskas novada bibliotēkas piedāvās individuālas konsultācijas par e-pakalpojumu iespējām internetā, tāpēc esiet laipni aicināti apmeklēt sev tuvāko bibliotēku, iepriekš piesakot konsultācijas laiku un sev interesējošo tematu!    

 

 

Aicinām pārbaudīt savas digitālās prasmes, piedaloties Bauskas Centrālās bibliotēkas konkursā "Meklē! Atrodi! Pielieto!", kuru atradīsiet Bauskas Centrālās bibliotēkas sociālā tīkla Facebook kontā. Katru dienu Digitālās nedēļas ietvaros tiks publicēts specifisks jautājums saistībā ar digitālajām prasmēm un starp visvairāk pareizo atbilžu iesūtītājiem tiks izlozēts uzvarētājs, kurš saņems bibliotēkas pārsteiguma balvu! Bibliotēkas tīmekļa vietnē būs pieejams sagatavots digitāls informatīvais ceļvedis par bibliotēkā pieprasītāko e-pakalpojumu un datubāzu izmantošanu, papildināts ar bibliotēkas plauktos pieejamo literatūru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Digitālā nedēļa 2022" ir lieliska iespēja pilnveidoties, attīstīt informacionālās prasmes un padarīt savu dzīvi vienkāršāku, jo mūsdienās digitālās tehnoloģijas un e-prasmju pārvaldīšana ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Digitālās nedēļas ietvaros notiks virkne saistošu pasākumu un diskusiju, kam ikviens interesents varēs sekot līdzi  TVNET portālāLIKTA Facebook kontā  un citās interneta tiešraidēs.

 

Plašāka informācija par visiem "Digitālās nedēļas 2022" pasākumiem pieejama vietnes www.eprasmes.lv sadaļā "Notikumi".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#eprasmes22#ADWeeks2022.

Informāciju sagatavoja:
Elva Ģēvele,
BCB galvenā bibliotekāre


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas