Piektdiena, 20. Maijs, 2022. Salvis, Selva, Venta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas Centrālā bibliotēka ievieš jaunu tradīciju – labāko lasītāju godināšanu.


Bauskas Centrālā bibliotēka ievieš jaunu tradīciju – labāko lasītāju godināšanu.2020.12.28 Komentāri (0) Bauskas Centrālā bibliotēka ievieš jaunu tradīciju – labāko lasītāju godināšanu.

2021. gada februāra sākumā Bauskas Centrālā bibliotēka pirmo reizi pasniegs lasīšanas veicināšanas apbalvojumu „Labākais lasītājs”, godinot čaklākos lasītājus un aktīvākos bibliotēkas apmeklētājus. Jaunā tradīcija ieviesta, lai motivētu iedzīvotājus aktīvāk apmeklēt bibliotēkas, kā arī ieinteresētu vairāk lasīt gan grāmatas, gan periodiskos izdevumus.

Apbalvojums tiks pasniegts divās nominācijās - „Labākais lasītājs 2020” un „Aktīvākais apmeklētājs 2020” diviem Bauskas Centrālās bibliotēkas lietotājiem un diviem Bauskas Bērnu bibliotēkas lietotājiem, tādā veidā mudinot gan bērnus, gan pieaugušos lasīt.

Pateicoties mūsu atbalstītājiem SIA „Lonas” (www.lonas.lv), kas šoreiz nodrošina balvu fondu, apbalvojuma moto ir „Lasi ērtāk!”. Balvā pieaugušie nominanti saņems ortopēdisko spilvenu, savukārt bērni – klubkrēslu.

 

Vai arī tu vēlies lasīt ērtāk? 2021. gadā apmeklē Bauskas Centrālo bibliotēku un Bauskas Bērnu bibliotēku, lasi pēc iespējas vairāk un saņem „Labākais lasītājs 2021” apbalvojumu arī tu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Santa Gudža,
Bauskas Centrālās bibliotēkas
direktores vietniece

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas