Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas BJC piedāvā apgūt franču valodu un darboties multimediju studijā


Bauskas BJC piedāvā apgūt franču valodu un darboties multimediju studijā2016.09.01 Komentāri (0) Bauskas BJC piedāvā apgūt franču valodu un darboties multimediju studijā

Bauskas Bērnu un jauniešu centrs piedāvā dažādas radošas aktivitātes jaunajā mācību gadā.

Izzināt un iepazīt krāšņo franču valodu bērniem un jauniešiem palīdzes Reno Garza no Francijas. Nebaidies, ja neesi valodas speciālists, nodarbības paredzētas gan iesācējiem, gan jau tiem, kam ir nelielas priekšzināšanas. Ja nebaidies no izaicinajuma apgūt franču valodu, atnāc ciemos uz Bauskas BJC, Rīgas ielā 8, un piesakies uz nodarbībām. Franču valodas nodarbības ir bezmaksas gan bērniem, gan pieaugušajiem un notiek pozitīvi draudzīgā atmosfērā.

Sākot ar 5.septembri, mūsu multimediju studijā tiks piedāvātas radošas darbnīcas, kurās pieredzējusi grafiksā dizainere no Nīderlandes ievedīs jauniešus ilustrāciju pasaulē, rosinot radoši un mākslinieciski izpausties, zīmējot, veidojot komiksus un dažādas ilustrācijas. Savukārt tiem, kam patīk meklēt, analizēt, pētīt, apkopot materiālus, būs iespēja likt lietā savas prasmes, veidojot dizainu un saturu Bauskas BJC 50  gadu jubilejas digitālajai mājaslapai.

Madara Grīvāne,
Bauskas bērnu un jauniešu centra
Jaunatnes lietu speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas