Sestdiena, 03. Decembris, 2022. Evija, Jogita, Raita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas BJC ar prieku uzņems Eiropas brīvprātīgos jauniešus


Bauskas BJC ar prieku uzņems Eiropas brīvprātīgos jauniešus2015.03.12 Komentāri (0) Bauskas BJC ar prieku uzņems Eiropas brīvprātīgos jauniešus

Bauskas Bērnu un jauniešu centrs, turpinot pilnveidot darbu ar jaunatni Bauskas novadā, ir iesaistījies brīvprātīgā darba popularizēšanā. Jaunatnes lietu speciālists Renārs Manuilovs pagājušā gada nogalē uzsāka akreditācijas procesu Eiropas brīvprātīgā darba projektu uzņemšanai, nosūtīšanai un koordinēšanai Erasmus+ programmas ietvaros. Šī gada sākumā veiksmīgi esam saņēmuši akreditāciju un aktīvi strādājam pie uzņemšanas projekta izstrādes.

Esam iecerējusi, jau sākot ar oktobra mēnesi, Bauskas Bērnu un jauniešu centrā uzņemt divus brīvprātīgos, kas būtu papildus resurss mūsu mērķu sasniegšanai. Brīvprātīgie palīdzēs attīstīt multimediju studijas piedāvājumu, jauniešu informācijas punkta pieejamību, kā arī dažādot brīvā laika aktivitātes Bauskas novada jauniešiem.

Brīvprātīgā darba projekta īstenošanā vēlamies attīstīt vēl ciešāku sadarbību ar Bauskas sadraudzības pilsētām Nahodu Čehijā un Ripinu Polijā.

Līdztekus uzņemšanas projektam mūsu jauniešiem ir iespēja iesaistīties Eiropas brīvprātīgā darba projektos visā pasaulē. Kā nosūtīšanas organizācija palīdzam atrast projektu, sagatavot nepieciešamos pieteikuma dokumentus, sniedzam konsultācijas sagatavošanās laikā, projekta norises laikā, kā arī pēc projekta.

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja 17-30 gadus veciem jauniešiem doties uz kādu no programmas „Erasmus+” dalībvalstīm vai citu pasaules valsti. Tā ir iespēja 2 nedēļas līdz 12 mēnešus strādāt kā brīvprātīgajam, sniedzot atbalstu un dažādos veidos palīdzot uzņēmējorganizācijai realizēt tās mērķus ar savām idejām un darbu.

Benita Svareniece,
Bauskas Bērnu un jauniešu centra direktore 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas