Trešdiena, 08. Februāris, 2023. Aldona, Česlavs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas bērnudārzā „Pasaulīte” – pulcējas mazie gudrinieki no dažādiem novadiem


Bauskas bērnudārzā „Pasaulīte” – pulcējas mazie gudrinieki no dažādiem novadiem2019.05.23 Komentāri (0) Bauskas bērnudārzā „Pasaulīte” – pulcējas mazie gudrinieki no dažādiem novadiem

16.maijā, skaistā saulainā un mazliet vējainā dienā Bauskas novada pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaulīte” uz izzinošu konkursu „Mazais Gudrinieks” pulcējās lielie un mazie gudrinieki no Rundāles, Bauskas, Iecavas, Neretas un Vecumnieku novada. Konkursa mērķis bija rosināt izglītojamo lasītprasmi, lasīšanas tehniku, lasītā satura izpratni un pozitīvas attieksmes veidošanos pret lasīšanu.

Ciemos pie sevis septiņgadniekus no pirmsskolas izglītības iestādēm bija aicinājis Dižozola Rūķis.

Rotaļājoties un eksperimentējot, domājot un secinot, bērni apliecināja savas prasmes, zināšanas un iemaņas, apmeklējot   11 „stacijas”  rotaļlaukumos. Šogad Dižozola Rūķis bija sagatavojis uzdevumus par enerģiju – saules, elektro,  vēja, kustību, prieka un citām. Bērni ar interesi un aizrautību gāja no vienas stacijas uz nākamo. Visi aktīvi darbojās un pēc darba tika apbalvoti.

Neviens nedevās mājās bez dāvanas. Visi saņēma arī apliecības par piedalīšanos starpnovadu konkursā un labi padarīta darba un prieka enerģiju.

Inga Undzenko, Bauskas PII „Pasaulīte” skolotāja

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas