Pirmdiena, 25. Oktobris, 2021. Beatrise, Beāte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas Bērnu un jauniešu centrā svētku noskaņās paredzētas daudz aktivitātes


Bauskas Bērnu un jauniešu centrā svētku noskaņās paredzētas daudz aktivitātes2018.12.06 Komentāri (0) Bauskas Bērnu un jauniešu centrā svētku noskaņās paredzētas daudz aktivitātes

Ziemassvētku gaidīšanas laiks Bauskas Bērnu un jauniešu centra pulciņos ir spožu sapņu, gaišu domu un labu darbu piepildīts. Uzsākot Ziemassvētku gaidīšanas laiku, Sarkanajā mājā ir atvērta amatniecības pulciņu audzēkņu darbu izstāde “Adventes vainagi”. Izstādei savus svētku vainagus darinājuši rokdarbu studijas “Kamolītis”, brīvā laika klubiņa “Apķērīgie ziķeri”, Modernās amatniecības, Keramikas, Ādas plastikas  un Kokamatnieku darbnīcas audzēkņi. Vainagi izgatavoti un rotāti atbilstoši saviem ierastajiem darba materiāliem:  māls, āda, koku zari, dzija, zāģu skaidas, papīrs, audums un citi. Vainagus var izmantot kā telpas rojājumus, galda, durvju, logu dekorus.

 

 

 

Jau trešo gadu Bauskas BJC audzēkņi un pedagogi Adventa laikā izzin Ziemassvētku tradīcijas gan Latvijā, gan citās pasaules valstīs - Nīderlandes bērnu tradīciju “Sinterklāss”, Jēzus Kristus dzimšanu Betlēmē, kuru pasaulē atzīmē kristīgajā pasaulē, Latvijas Ziemas saulgriežu tradicionālās maskas, kuras simbolizē svētību, veselību un auglību. Šīs ekspozīcijas ir apskatāmas izstādē, bet katram izstādes apmeklētājam ir iepēja saņemt šablonu un izgatavot savu „svētku kurpīti”. Izstādi papildina Ādas plastikas darbnīcas veidotie eglīšu rotājumi.

 

Piepildot svētku gaidīšanas laiku ar dažādām aktivitātēm, Bauskas Bērnu un jauniešu centra muzicējošie un dejojošie kolektīvi kopā ar improvizācijas teātra pulciņu aicina 12.decembrī plkst.18.00 uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu “PRIEKA PIETURA” Bauskas Kultūras centrā.

 

No 17. līdz 20.decembrim no plkst.14.00 līdz 17.00 Sarkanajā mājā, Kalna ielā 14, ir iespēja piedalīties dāvanu darbnīcās “Vēl var paspēt!”:

  • 17.decembrī  ādas plastikas darbnīcā;
  • 18.decembrī piparkūku darbnīcā;
  • 19.decembrī keramikas darbnīcā;
  • 20.decembrī modernās amatniecības darbnīcā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas