Ceturtdiena, 23. Marts, 2023. Mirdza, Žanete, Žanna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas Bērnu un jauniešu centrā skatāma Gitas Sondores darbu izstāde


Bauskas Bērnu un jauniešu centrā skatāma Gitas Sondores darbu izstāde2015.04.02 Komentāri (0) Bauskas Bērnu un jauniešu centrā skatāma Gitas Sondores darbu izstāde

2.aprīlī mājīgā un sirsnīgā atmosfērā Bauskas Bērnu un jauniešu centrā tika atklāta mākslinieces, Bauskas Bērnu un jauniešu centra darbinieces Gitas Sondores gleznu izstāde „Tā pa jokam!". Izstādes atklāšanai izvēlētais laiks nav nejaušs. Māksliniece šajās dienās svin arī nozīmīgu dzīves jubileju!

Sveikt mākslinieci un novērtēt viņas veikumu bija pulcējies kupls apmeklētāju loks. Klāt bija gan Gitas Sondores darba kolēģi, gan ģimene, sveikt mākslinieci bija ieradies novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis, kā arī viņas domubiedri mākslā. Ikviens no klātesošajiem vēlēja Sondores kundzei daudz radošu domu un lai šī pirmā izstāde, noteikti nav pēdējā. Ar glezniecību Gita Sondore nodarbojas jau astoņus gadus un viņas pirmajā personālizstādē apskatāmi darbi, kas tapuši dažādos laika periodos šo astoņu gadu laikā.  

Ikviens interesents ir laipni aicināts  doties uz Bērnu un jauniešu centru, lai iepazītos ar mākslinieces daiļradi. Izstāde Bērnu un jauniešu centrā būs apskatāma visu aprīļa mēnesi. 

FOTOGALERIJA

 

Ieva Šomina,
sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas