Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas Bērnu un jauniešu centrā savairojušies gliemeži


Bauskas Bērnu un jauniešu centrā savairojušies gliemeži2014.06.11 Komentāri (0) Bauskas Bērnu un jauniešu centrā savairojušies gliemeži

Bauskas Bērnu un jauniešu centrā aktīvi norisinās vasaras nometne „ Raibā gliemežu nedēļa”, kuras aktivitāšu un nodarbību rezultātā Bauskā ir savairojušies gliemeži. Tie redzami gan uz T-krekliem, gan zīmējumos, gan māla formās. Nometnes dalībnieki taujāti, kas visvairāk patīk nometnē, atbild – gliemeži. 

Kā skaidro nometnes vadītāja Bauskas Bērnu un jauniešu centra direktores vietniece Veronika Puķe: „No gliemežiem mēs varam daudz ko mācīties – pārvietoties bez lieka trokšņa, pat it kā nemānāmi, tomēr tikt uz priekšu, vienmēr saglabāt drošību, jo paslēptuve ir uz muguras, pārvarēt jebkuru šķērsli, jo tie prot rāpties arī pa vertikālām sienām, visu darīt klusi, neatlaidīgi un pacietīgi.” 

BJC direktore Benita Svareniece sola, ka nometnes dalībnieku veikums – dažādie gliemeži vēlāk būs apskatāmi arī Bauskas Rātslaukumā.

Nometnē bērni darbojas dažādās atraktīvās un radošās nodarbībās: keramika, filcēšana, dejas, improvizācijas teātris, apdruka, rotaļlietu gatavošana. Tāpat bērni dosies uz Motormuzeja filiāli, ekskursijā uz vīngliemežu audzētavu, veterināro klīniku un ražotni „Poļa nams”, kā arī pētīs gliemežus malakologa Edgara Dreijera  vadībā Mēmeles krastā. 

Aija Spriņķe,
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītājaKomentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas