Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas apkārtnē 23. un 24.jūlijā notiks „Mājas kafejnīcu dienas”


Bauskas apkārtnē 23. un 24.jūlijā notiks  „Mājas kafejnīcu dienas”2021.04.21 Komentāri (0) Bauskas apkārtnē 23. un 24.jūlijā notiks „Mājas kafejnīcu dienas”

Bauskas apkārtnē 23. un 24.jūlijā ar tēmu „Zemgales un Kaucmindes skolas ēdieni un tradīcijas” notiks „Mājas kafejnīcu dienas”.

 

Kas ir „Mājas kafejnīcu dienas”?
Māju kafejnīcu dienas ir reģionāla tūrisma galamērķa popularizēšanas pasākums, un dalība tajās ir laba iespēja popularizēt savu novadu vai kultūrtelpu kā interesantu tūrisma galamērķi. Reģionālās mājas kafejnīcu dienas iepriekšējos gados guvušas lielu atsaucību no apmeklētāju puses, tāpēc šogad tās nolemts organizēt visā Latvijā - dažādos datumos sākot no jūnija līdz oktobrim. Tās organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Lauku Ceļotājs / Baltic Country Holidays. 

 

Kas var piedalīties?
Māju kafejnīcu dienās var piedalīties gan uzņēmēji, kas ikdienā sniedz ēdināšanas pakalpojumus, gan vietējie iedzīvotāji, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanu vai tūrismu, bet šajās dienās ir ar mieru atvērt savas mājas un sētas viesiem - pacienāt ar tēmai atbilstošu ēdienu, iepazīstināt ar Zemgales un Kaucmindes skolas tradīcijām.

Pieteikšanās: Bauskas Tūrisma informācijas centrā līdz 10.maijam rakstot e-pastā: tic@bauska.lv vai zvanot 27746484.

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas