Sestdiena, 03. Decembris, 2022. Evija, Jogita, Raita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas administrācijas speciālistus un pašvaldības policistus ēno desmit skolēni


Bauskas administrācijas speciālistus un pašvaldības policistus ēno desmit skolēni2020.02.12 Komentāri (0) Bauskas administrācijas speciālistus un pašvaldības policistus ēno desmit skolēni

Jau vairākus gadus Bauskas novada pašvaldība piedalās Ēnu dienas aktivitātēs, šādā veidā ļaujot skolēniem tuvāk iepazīt pašvaldības darbu. Šodien, 12.februārī, Bauskas novada administrācijas speciālistus un pašvaldības policijas darbiniekus ēnoja desmit skolnieki no Bauskas un Jelgavas novadu mācību iestādēm.

Bauskas novada administrācijas Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītājas ēnoja Bauskas Valsts ģimnāzijas 4.c klases skolniece Gundega Munda un 10.b klases skolnieks Kristiāns Lauva. Juridiskās nodaļas Personāla speciālistes ēnoja Aizupes pamatskolas 4.klases skolniece Emīlija.

Bauskas novada pašvaldības policiju ēnoja septiņas ēnas – visas no Bauskas 2.viddusskolas 9.klases - Adrians Druseiks, Armands Birzīts, Jēkabs Ķikurs, Ralfs Tjuhs, Emīls Rancāns, Ivo Karja un Reinis Mēnesis.

Bauskas novada administrācijas speciālisti ēnotājus iepazīstināja ar profesiju specifiku, ikdienas pienākumiem, ļaujot jauniešiem iesaistīties arī darba procesa praktiskajā izpildē.

Jaunieši stāsta, ka ēno dažādu iemeslu dēļ – lai gūtu priekštatu par nepieciešamajām darba iemaņām, lai profesionāli un apzinīgi tiktu izpildīti darba uzdevumi, iepazītos ar profesiju pārstāvju ikdienas pienākumiem un gūtu pārliecību vai kāda no izvēlētajām profesijām ir jauniešiem piemērota.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artūrs Dulbe,
Sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas