Sestdiena, 03. Decembris, 2022. Evija, Jogita, Raita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas administrācijas speciālistus, deputāti un pašvaldības policistus “ēno” desmit skolēni


Bauskas administrācijas speciālistus, deputāti un pašvaldības policistus “ēno” desmit skolēni2019.02.13 Komentāri (0) Bauskas administrācijas speciālistus, deputāti un pašvaldības policistus “ēno” desmit skolēni

Jau vairākus gadus Bauskas novada pašvaldība piedalās Ēnu dienas aktivitātēs, šādā veidā ļaujot skolēniem tuvāk iepazīt pašvaldības darbu. Šodien, 13.februārī, Bauskas novada administrācijas speciālistus, pašvaldības policijas darbiniekus  un Bauskas novada domes deputāti Karīnu Andreiku “ēnoja” desmit skolnieki no Bauskas un Salaspils novadu mācību iestādēm.

Bauskas Valsts ģimnāzijas 12.a klases skolniece Līga ēnoja Bauskas novada administrācijas Attīstības un plānošanas nodaļas speciālistes, savukārt Toms no Salaspils 1.vidusskolas 9.b klases ēnoja Saimnieciskās nodaļas vadītāju. Bauskas pilsētas pamatskolas skolnieki – Ralfs, Sandis, Sanija, Anna un Bauskas 2.vidusskolas skolnieki Armands un Jēkabs “ēnoja” Bauskas pašvaldības policijas darbiniekus.

 

Bauskas novada domes deputāti Karīnu Andreiku ēnoja divas "ēnas" - Uzvaras pamatskolas skolnieces Kintija un Aleksa, kuras kopā ar citiem deputātiem strādāja Sociālo, izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē. 

Speciālisti “ēnotājus” iepazīstināja ar profesiju specifiku, ikdienas pienākumiem, ļaujot jauniešiem iesaistīties arī darba procesa praktiskajā izpildē.

Jaunieši stāsta, ka “ēno” dažādu iemeslu dēļ – lai gūtu priekštatu par nepieciešamajām darba iemaņām, lai profesionāli un apzinīgi tiktu izpildīti darba uzdevumi, iepazītos ar profesiju pārstāvju ikdienas pienākumiem un gūtu pārliecību vai kāda no izvēlētajām profesijām ir jauniešiem piemērota.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artūrs Dulbe,
Sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas