Ceturtdiena, 25. Februāris, 2021. Alma, Annemarija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas 2.vidusskolas skolotāju sumina par ķīmijas studijām labi sagatavotiem skolēniem


Bauskas 2.vidusskolas skolotāju sumina par ķīmijas studijām labi sagatavotiem skolēniem2020.01.29 Komentāri (0) Bauskas 2.vidusskolas skolotāju sumina par ķīmijas studijām labi sagatavotiem skolēniem

2020. gada 28. janvārī – Bauskas 2. vidusskolas ķīmijas skolotāja Anita Zībola par skolēnu kvalitatīvu sagatavošanu ķīmijas studijām saņēma farmācijas uzņēmuma «Grindeks» apbalvojumu. Skolotājas sumināšana notika Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) organizētajā seminārā «Ķīmija kā prioritāte», kurā RTU, Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) un industrijas uzņēmumi sveica labākos skolotājus, kā arī iepazīstināja ar jaunumiem nozarē.

Farmācijas uzņēmums «Grindeks» apbalvojumu piešķīra vēl četriem skolotājiem — Marutai Ladusānei no Viļānu vidusskolas, Antrai Zeilei no Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas, Pāvelam Pestovam no Rīgas 72. vidusskolas un Intai Pauliņai no Pumpuru vidusskolas.

 

RTU MLĶF savus apbalvojumus piešķīra Rīgas Ķengaraga vidusskolas skolotājai Innai Koļesņikovai, Jaunogres vidusskolas skolotājai Ingai Leinei un Liepājas Valsts 2. ģimnāzijas skolotājai Elizabetei Sirotinai. Toties Smiltenes vidusskolas ķīmijas skolotājs Jānis Celmiņš saņēma leģendārās RTU zinātnieces Emīlijas Gudrinieces vārdbalvu, ko viņam pasniedza LZA.

 

Latvijas Organiskās sintēzes institūta apbalvojumu saņēma Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolotājs Sandis Veldze un Dagdas vidusskolas skolotāja Ausma Grizāne. Bet Valmieras Valsts ģimnāzijas skolotājs Indriķis Andris Birznieks saņēma industrijas balvu, ko viņam pasniedza stikla pakešu hermētiķu ražotājs «Tenachem», savukārt Rīgas Purvciema vidusskolas skolotājai Tatjanai Sahno apbalvojumu pasniedza būvmateriālu ražotājs «Sakret».

 

Seminārā «Ķīmija kā prioritāte» 24. janvārī līdztekus skolotāju apbalvošanai industrijas pārstāvji skolotājus iepazīstināja arī ar jaunumiem nozarē, tā palīdzot papildināt skolotāju zināšanas bet pēc semināra skolotājiem bija iespēja doties ekskursijā uz AS «Madara Cosmetics», lai iepazītos ar kosmētikas ražošanas procesu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Semināru MLĶF organizē jau kopš 1999. gada, lai suminātu ķīmijas skolotājus par audzēkņu sagatavošanu ķīmijas studijām, kā arī lai padziļinātu pedagogu zināšanas. 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas